iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowejŻyczenia: Marian Włosik - Radny Rady Powiatu Krotoszyńskiego - Życzenia Wielkanocne


Reklama - SEZAM VOX KROTOSZYN - SKŁADY BUDOWLANE

Reklama - Centrum Rolno Ogrodnicze w Krotoszynie
Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Sobota
20
kwiecień
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
29
30
Reklama - Sprzedam mieszkanie
Krotoszyn

"Jesteśmy ugrupowaniem znanym z tego, że dotrzymujemy słowa"

2019-03-19 07:03:00

Poseł Jan Dziedziczak gościł wczoraj w Krotoszynie. W biurze Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Rawickiej, odbyła się konferencja prasowa poświęcona zbliżającym się wyborom do Parlamentu Europejskiego.

Parlamentarzysta przedstawił najważniejsze nazwiska, które znalazły się na wielkopolskiej liście PiS do PE. Jedynką jest prof. Zdzisław Krasnodębski. Drugie miejsce na liście należy do Andżeliki Możdżanowskiej, a trzecie do Joanny Lichockiej. - Miejsce ostatnie reprezentuje moja skromna osoba. Jedynym warunkiem, który postawiłem to, że chcę startować z Wielkopolski - mówił J. Dziedziczak. - Bardzo mi zależy, żebyśmy głosowali, żebyśmy poszli do wyborów, bo od tego zależy, ile jako Wielkopolska będziemy mieli mandatów w Parlamencie Europejskim.

Poseł swój mandat chce wykorzystać do walki o dobre imię Polski. - Wiem, jak skutecznie walczyć z nieprawdziwymi informacjami szkalującymi nas Polaków. Chcę zająć się tym specjalistycznie i to jest konkret, z którego będzie można mnie rozliczać - tłumaczył polityk.

Wspomniał także o dwóch koncepcjach dojścia polskiego społeczeństwa do standardów europejskich. - Prawo i Sprawiedliwość proponuje koncepcję w podniesieniu jakości życia - wyjaśniał. W tym miejscu wspomniał o "Piątce Kaczyńskiego", trzynastej emeryturze, 500 plus na pierwsze dziecko. - Najwięksi krytycy naszej formacji nie kwestionują tego, że jesteśmy znani z tego, że dotrzymujemy słowa - mówił. - Nasi oponenci mają inną wizję. Oni proponują coś zdecydowanie łatwiejszego i mniej korzystnego. To spór obyczajowy, wojna ideologiczna, która ma podzielić Polaków. Ma być sztuczna awantura obyczajowa. Dlaczego? Bo poza tym nie mają żadnego programu. PSL jest zwolennikiem KRUS-u, a Nowoczesna mówi, że jest potrzeba likwidacji KRUS-u. Tak jest z wieloma rzeczami. To jest nieuczciwe podejście do wyborców. 

Poseł odniósł się także do przywilejów dla związków homoseksualnych. - Homoseksualistom dobrze się żyje się w Polsce. Z naszych podatków nie powinniśmy jednak fundować im przywilejów.

 

 Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.plReklama - Pralnia LAGUNA Łukasz Kaczmarek
Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra


Reklama - Kredyty Krotoszyn - FinUP Partner - Tomasz Gierko

iKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!