iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - Biuro Podatkowo-Prawne Casus

Reklama - ODNOWA BIOLOGICZNA KROTOSZYN

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym


Autopromocja zakładki informatora ślubnego

Środa
21
listopad
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
25
26
27
28

Krotoszyn

"Krotoszyński UMiG może, jak w soczewce, skupiać wątpliwości i patologie"

2018-02-12 07:02:00

Zdjęcie: Facebook
- Chcę zwrócić uwagę na bulwersującą mnie sprawę, która „wypłynęła” przy okazji tej wizyty w UMiG w Krotoszynie - informuje senator Łukasz Mikołajczyk. Sprawa jest na tyle poważna, że parlamentarzysta zamierza powiadomić o niej Generalnego Inspektora Danych Osobowych. Cytując dalej za politykiem: sprawa ta może być wierzchołkiem góry lodowej.

Na początek przypomnijmy, w czym rzecz... W piątek senator Ł. Mikołajczyk, wraz z mecenasem Jakubem Kalakiem, przybyli do Urzędu Miejskiego w Krotoszynie. Celem ich wizyty były wątpliwości związane z budową i dalszymi losami hali sportowej w Krotoszynie. Stąd poprosili burmistrza Franciszka Marszałka o dokumentację z tym związaną. O tym fakcie pisaliśmy tutaj.

 

Tego samego dnia, na popularnym komunikatorze społecznym, senator pokusił się o komentarz w tej sprawie. Pomińmy wprowadzenie do tematu, bowiem rozpisywaliśmy się już na ten temat. Przejdźmy więc dalej. - Już na tym etapie mam sporo bardzo poważnych wątpliwości, ale sprawa jest rozwojowa i na wnioski ostateczne oraz dalsze kroki formalne w tej sprawie przyjdzie czas - pisze parlamentarzysta.

 

To jednak - jak się okazuje - dopiero początek... - Chcę jednak zwrócić uwagę na bulwersującą mnie sprawę, która „wypłynęła” przy okazji tej wizyty w UMiG w Krotoszynie. Poprosiłem o wgląd w dokumentację dotyczącą rozstrzygnięcia konkursu, którego wynik decydował o przyznaniu środków publicznych zgłaszającym się do konkursu organizacjom. Wynik mojej analizy jest tak dalece bulwersujący, że obecnie z moimi prawnikami analizuję dalsze kroki w tej sprawie. Jedną kwestią dotyczącą konkursu ofert zainteresuję już w przyszłym tygodniu Generalnego Inspektora Danych Osobowych. Nie może być zgody na to, żeby publiczne środki były rozdzielane nieuczciwie, niezgodnie z prawem i w sposób świadczący o stronniczym i nieobiektywnym działaniu władz. Obawiam się, że sprawa ta może być jedynie wierzchołkiem góry lodowej, a krotoszyński UMiG może jak w soczewce skupiać wątpliwości i patologie, które charakteryzowały 8-letnie rządy koalicji PO-PSL. Reklama - Centrum Rolno-Ogrodnicze w Krotoszynie - Centnas


Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk


Zamów taxi w Krotoszynie


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazeciesławomir Glód
LOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet