iKarotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


czytaj dalej

Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket
czytaj dalej

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
czytaj dalej


czytaj dalej

czytaj dalej


czytaj dalej

Wtorek
16
styczeń
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Krotoszyn

"Transparentność burmistrza jest pozorna"

2018-01-11 14:01:00

Dziś, w krotoszyńskim biurze parlamentarnym Prawa i Sprawiedliwości odbyła się konferencja prasowa senatora Łukasza Mikołajczyka. Polityk poruszył tematy ogólnopolskie i lokalne, w tym kontrowersyjny, a dotyczący funkcjonowania nowej hali w Krotoszynie.

Na początku spotkania senator poinformował, że wyższa izba parlamentu przyjęła uchwałę, iż rok 2018 będzie w całej Polsce rokiem Powstania Wielkopolskiego.

 

Kolejnym tematem poruszonym przez senatora była sprawa nowej hali i pytań związanych z jej funkcjonowaniem wystosowanych przez niego do burmistrza Krotoszyna Franciszka Marszałka. O sprawie pisaliśmy wcześniej tutaj. Jest ona o tyle kontrowersyjna, bowiem włodarz miasta zwleka z udzieleniem odpowiedzi kilka pytań, które na piśmie zadał mu parlamentarzysta. Burmistrz odesłał także "z kwitkiem" pełnomocnika Ł. Mikołajczyka. Wypowiedź senatora w tej kwestii poniżej.

 

 

Ł. Mikołajczyk poinformował także o powołaniu Lokalnego Forum Gospodarczego. Za pomocą niego senator zamierza promować lokalne przedsiębiorstwa.

Ruszył także portal doradczy parlamentarzysty. Jest to autorski pomysł senatora, o którym głośno jest w całym kraju. Portal ma być pewnego rodzaju narzędziem doradczym pozwalającym na zapoznanie się z odbiorem społecznym bieżących spraw, ale także umożliwiającym skorzystanie z pomysłów i idei, jakie proponują młodzi ludzie interesujący się polityką. Więcej na temat tej platformy przeczytacie tutaj.Galeria Krotoszyńska Zaprasza!czytaj dalej


LOMBARD SMOK

czytaj dalejZamów taxi w Krotoszynie
sławomir Glód


Blog - Maciej R. Hoffmann
Dyżur Aptek w Krotoszynie
Miejsce na reklame