iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAMRynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

-->
Reklama internetowa w gazecie
Środa
20
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
25
26

Reklama internetowa w gazecie
Zduny

18 tysięcy tytułów

2017-12-27 08:57:46

Zdjęcie: Archiwum
Zdunowska biblioteka i jej filie w Baszkowie i Konarzewie ponownie uaktywniły usługę wypożyczania książek elektronicznych. W jej bazie jest aż 18 tysięcy tytułów!

Wszystko jest to możliwe dzięki współpracy wielkopolskich bibliotek publicznych z firmą Legimi, jedyną, która oferuje dostęp do ebooków na zasadzie abonamentu, który oczywiście dla użytkowników wykupiła biblioteka. By uzyskać bezpłatny dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i wcześniej wydanych tytułów z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com., wystarczy uzyskać w bibliotece unikalny kod, założyć konto i pobrać bezpłatną aplikację Legimi. Wtedy wszystkie dostępne w abonamencie książki elektroniczne będzie można czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Oczywiście bez opłat.
 
E-booki można czytać na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10. Każdy czytelnik może czytać w chmurze jednocześnie na dwóch urządzeniach.
 
Po pobraniu ebooki można czytać również offline (bez dostępu do Internetu). Jeżeli czytelnik pozostaje offline przez 7 dni, otrzymuje powiadomienie o konieczności połączenia się z internetem w celu aktualizacji statusu swojego konta w Legimi.
 
Co trzeba  zrobić, aby otrzymać darmowy kod dostępu do 18 tysięcy ebooków?
Wystarczy przyjść do Biblioteki Publicznej w Zdunach lub jej filii w Baszkowie i Konarzewie lub zadzwonić  pod numer 62 721 51 72 lub po prostu wysłać e-maila na adres: biblioteka@zduny.pl z prośbą o udostępnienie kodu dostępu do platformy Legimi. Tylko tyle. Kto zamiast tradycyjnego szelestu kartek woli czytać książki na urządzeniach mobilnych - niech korzysta do woli z tej wyjątkowej okazji.
Źródło: zduny.plReklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra


Reklama internetowa w gazecie

Reklama internetowa w gazecie

iKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!