iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Reklama - Wynajem busów i lawet - tel. +48 601-855-910
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym

Autopromocja zakładki informatora ślubnego


Krotoszyn

40 cali u ginekologa

2018-12-10 09:12:00

W jednym z gabinetów lekarskich poradni położniczo-ginekologicznej przy ul. Bolewskiego w Krotoszynie zamontowano ponad 40-calowy monitor, na którym pacjentki mogą obserwować obraz z badania USG.

Gabinet ten wyposażony jest w aparat USG 4D. Umożliwia to dokładną diagnostykę zarówno schorzeń ginekologicznych, jak i w przypadku ciąży - monitorowanie dziecka w łonie matki. Sprzęt pozwala m.in. na obejrzenie zarysów części ciała dziecka. Dodatkowo kobiety ciężarne mogą zobaczyć i usłyszeć pracę serca swoich nienarodzonych jeszcze pociech. Monitor został zamontowany w taki sposób, by panie leżące na kozetce podczas badania, widziały cały jego przebieg. Aparat umożliwia zrobienie wydruku zdjęć obserwowanego obrazu wraz z danymi dotyczącymi parametrów płodu.

Nowe USG oraz wyposażenie dwóch gabinetów w nowoczesne fotele ginekologiczne zostało zakupione w tym roku dzięki dofinansowaniu z programu unijnego: Poprawa infrastruktury ochrony zdrowia poprzez doposażenie SPZOZ w Krotoszynie w nowoczesny sprzęt medyczny.

W lipcu, przed zakupem nowego sprzętu, w dwóch gabinetach przeprowadzono kapitalny remont. Przy każdym z nich powstała wówczas kabina higieniczna dla pacjentek czyli łazienka wyposażona w umywalkę, bidet i toaletę, gdzie pacjentki przygotowują się do badania. Każda z pań przed przejściem na fotel ginekologiczny otrzymuje jednorazową odzież - sukienkę oraz klapki.

Od stycznia 2019 r. w poradni dla kobiet przyjmować będzie dwoje nowych lekarzy. Szczegóły - wkrótce. Informacje dotyczące pracy poradni znajdują się na stronie internetowej szpitala spzoz.krotoszyn.pl. Portal ten, przed świętami Bożego Narodzenia, będzie miał swoją nową wersję.

 

 Fotorelacja
Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - intermarche


sławomir Glód


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazecieLOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet