iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Reklama internetowa w gazecie

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Krotoszyn

50 lat poradni

2018-12-20 10:45:54

Zdjęcie: Marzena Wiśniewska, Kornelia Czech-Kusicielek
Jubileusz 50-lecia krotoszyńskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej uroczyście świętowano w piątek, 14 grudnia. Dyrektor placówki Karina Bratborska witając licznie przybyłych gości szczególnie podkreśliła obecność dwóch emerytowanych szefów poradni – dr. Józefa Zdunka i Andrzeja Orłowskiego.

O tym jak ogromny rozwój przeszła poradnia w ostatnim półwieczu opowiedział specjalnie przygotowany z okazji jubileuszu film. Poradnie psychologiczno-pedagogiczne są bowiem szczególnym rodzajem placówek oświatowych, których rolą jest udzielanie pomocy psychologiczno -pedagogicznej dzieciom , od momentu urodzenia i młodzieży oraz pomocy w wyborze kierunku kształcenia i zawodu, a rodzicom i nauczycielom udzielanie pomocy psychologiczno- pedagogicznej związanej z wychowywaniem i kształceniem dzieci i młodzieży, a także wspomaganie przedszkoli, szkół i placówek w zakresie realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych. Rosnąca świadomość potrzeby wsparcia dziecka w procesie edukacji i wychowania powoduje, że poradnie przestały być marginalizowane, a stały się w ostatnich latach istotnym partnerem dla szkoły, rodziców dzieci i nauczycieli.  Tę ważną rolę i zasługi Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krotoszynie podkreślali liczni współpracownicy i przyjaciele, którzy tego dnia składali „jubilatce” życzenia. Wśród nich byli włodarze gmin, a także przedstawiciele samorządu powiatowego ze starostą Stanisławem Szczotką, wicestarostą Pawłem Radojewskim i wiceprzewodniczącą Rady Powiatu Ireną Rękosiewicz.

Niezwykle miłym i istotnym momentem uroczystości był wykład prof. dr hab. Anny Brzezińskiej na temat potrzeb edukacyjnych i rozwojowych dzieci, młodzieży i dorosłych. Pracownicy poradni zaprosili też uczestników jubileuszu do zwiedzenia nowej siedziby przy ul. Floriańskiej 10, gdzie podziwiać można było nowe gabinety specjalistów i zapoznać się szczegółowo z ofertą tej instytucji.

 

Źródło: Marzena WiśniewskaReklama - Sprzedaż opału - Skup złomu - Usługi transportowe - Krotoszyn

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl