iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Reklama - Wynajem busów i lawet - tel. +48 601-855-910
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym

Autopromocja zakładki informatora ślubnego


Borzęciczki

Ale to był cyrk!

2018-04-25 06:04:00

W Specjalnym Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Borzęciczkach odbył się I Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Cyrkowych.

Pokaz odbywał się w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęciczkach, dzięki uprzejmości dyrektor Agnieszki Misiak. W przeglądzie wzięły udział grupy cyrkowe: PEGAZ z Leszna, FABRYKA CUDÓW z Piotrkowa Trybunalskiego, STOS z Pabianic, Wesołe Ludki z ZSP w Borzęciczkach, Gimnazjalna Grupa Cyrkowa z Koźmina Wlkp., Grupa Cyrkowa z Zespołu Szkół Specjalnych w Krotoszynie, SZTUKMISTRZE z Rychwała oraz gospodarz MIX FERAJNA z SOSW w Borzęciczkach.

Podczas przeglądu mogliśmy oglądać niesamowite popisy akrobatyczne, jazdę na monocyklach, żonglerkę różnymi przedmiotami, wspaniałe sztuczki z użyciem diabolo, kul poi, talerzy cyrkowych, jak również zabawne występy klaunów. Nie zabrakło także pokazu typu fireshow, który zaprezentowała grupa z koźmińskiego gimnazjum.

Przegląd stał na wysokim poziomie, dzięki czemu nikt z publiczności nie mógł narzekać na nudę. Sztuka cyrkowa, poza artystycznymi walorami ma zastosowanie w pedagogice. Wszechstronnie wpływa na rozwój dzieci i młodzieży, inspiruje pedagogów do innowacyjnych rozwiązań w edukacji. Taką też rolę spełnia w pracy dydaktyczno-wychowawczej w SOSW w Borzęciczkach.

Inicjatorem przeglądu był nauczyciel SOSW Marcin Jerzak, który jest  propagatorem pedagogiki cyrku w pracy z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną w SOSW Borzęciczki.

 

Wszystkie zespoły zostały nagrodzone dyplomami i upominkami. Uczestnicy przeglądu wyrażając zadowolenie z występów, organizacji przedsięwzięcia zapowiadali przybycie na kolejną edycję. Organizator, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Borzęciczkach, serdecznie dziękuje: Powiatowi Krotoszyńskiemu i staroście Stanisławowi Szczotce, Urzędowi Miasta i Gminy Koźmin Wlkp., Eugeniuszowi Sprucie i firmie LEGE, Adamowi Nowakowi i hurtowni NOWAK, państwu Kusztelak i firmie METPOL, państwu Kaczyńskim i piekarni KACZYŃCY, Piekarni GS Samopomoc Chłopska, państwu Czwojda i piekarni CZWOJDA, firmie GABIPLAST, hurtowni EWA za dobre serce i wsparcie w organizacji przeglądu. 

 

 
Fotorelacja
Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - intermarche


sławomir Glód


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazecieLOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet