iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Reklama - Wynajem busów i lawet - tel. +48 601-855-910
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym

Autopromocja zakładki informatora ślubnego


Taekwondo olimpijskie

Alicja Kowańdy wraca ze złotem Gór Świętokrzyskich!

2018-04-06 08:03:12

Z workiem medali wrócili taekwondziści MUKS Białe Tygrysy Jarocin z VII Mistrzostw Gór Świętokrzyskich, rozgrywanych w randze Pucharu Polski. W tym gronie jest Alicja Kowańdy z Borzęcic w gminie Koźminie Wlkp., która na co dzień trenuje właśnie w tym klubie.

W Ostrowcu Świętokrzyskim zawodnicy z Jarocina wywalczyli łącznie 12 krążków, w tym aż sześć złotych, cztery srebrne i  dwa brązowe. Na najwyższym stopniu podium, a tym samym na największe brawa zasłużyli:  młodziczka Michalina Wróbel, kadetki – Marta Stasik i Aleksandra Szymczak oraz juniorki – Alicja Kowańdy, Katarzyna Półrolniczak i Martyna Stasik.

 

Dzięki wywalczeniu aż trzech złotych oraz jednego srebrnego medalu w rywalizacji juniorów, Tygrysy wśród juniorów zajęły pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. Dodatkowo Martyna Stasik została wybrana najlepszą zawodniczką wśród juniorów.

 

- Jeżeli chodzi o start w Ostrowcu Świętokrzyskim to był on niezwykle ważny dla kadetów, którzy musieli walczyć o jak najwyższe lokaty w rankingu Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego, bo tylko na jego podstawie można zakwalifikować się na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży. Na dzisiaj mamy już cztery osoby z awansem, natomiast jedna będzie musiała czekać na pojawienie się ostatecznej listy startowej. Jeżeli chodzi o młodzików i juniorów, był to dla nich kolejny start kontrolny przed najważniejszymi imprezami w tym roku. Myślę, że całościowo ekipa spisała się bardzo dobrze, ale jak zawsze z takiej imprezy wracamy z dużą ilością przemyśleń, co jeszcze poprawić, aby na Mistrzostwa Polski wypaść jak najlepiej - komentuje Józefina Nowaczyk-Wróbel, trener MUKS Białe Tygrysy Jarocin.

 Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - intermarche


sławomir Glód


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazecieLOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet