iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - Biuro Podatkowo-Prawne Casus

Reklama - ODNOWA BIOLOGICZNA KROTOSZYN

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym


Autopromocja zakładki informatora ślubnego

Środa
21
listopad
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
25
26
27
28

Piłka nożna

Astra na podium Jarota Cup!

2017-12-04 12:12:00

Kolejny duży sukces podopiecznych Rafała Humbli. Tym razem trampkarze Astry Krotoszyn zajęli drugie miejsce w silnie obsadzonym turnieju w Jarocinie. A do pełni szczęścia brakowało całkiem niewiele.

W minioną sobotę w sali Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie odbył się piłkarski turniej Jarota Cup. O laur zwycięstwa walczyło osiem drużyn. Astra została przydzielona do grupy, gdzie rywalizowała z Polonią Środa Wlkp., Górnikiem Konin oraz z Jarotą II Jarocin. Przez tę fazę krotoszynianie przeszli, jak burza, nie pozostawiając wątpliwości, kto jest faworytem turnieju.

W pierwszym meczu Astra pokonała zawsze bardzo groźną drużynę ze Środy. Drugie spotkanie, to rywal z pierwszej półki. Tym razem jednak Górnik Konin, także został odprawiony z kwitkiem. Po tym meczu krotoszynianie mieli już zapewniony awans z pierwszego miejsca do półfinału. Stąd w ostatnim meczu grupowym na boisku pojawili się także zawodnicy rezerwowi. Wystarczyło to jednak, aby pewnie pokonać gospodarzy 3:1.

 

Faza grupowa

Astra - Polonia Środa Wlkp. 2:1

Astra - Górnik Konin 2:1

Astra - Jarota II Jarocin 3:1

 

W półfinale podopieczni Rafała Humbli zmierzyli się z zespołem znad morza – Stolem Gniewino. Po bardzo wyrównanym spotkaniu, z pewnością jednym z ciekawszych w całym turnieju, regulaminowy czas gry (2x8 min.) nie przyniósł bramek i rozstrzygnięcia. Konieczne było wyłonienie zwycięzcy po serii rzutów karnych. W tych okazali się lepsi krotoszynianie, którzy nie pomylili się ani razu. Z kolei jedną z piłek posłanych w kierunku bramki zdołał wyłapać Patryk Czeszyk, golkiper Astry.

Krotoszynianie mogli cieszyć się więc z awansu do finału, gdzie czekała na nich ekipa Polonii Środa Wlkp., z którą już zmierzyli się w pierwszym turniejowym spotkaniu.

 

Astra - Stolem Gniewino 0:0 k. 3:2

 

Finał, to kolejne świetne widowisko z udziałem młodych piłkarzy z Krotoszyna. Wszystko zaczęło się po myśli zawodników Astry. Prowadzenie zdobył Jakub Goliński. Niestety, po chwili, jedyny w tym turnieju błąd defensywy podopiecznych Astry, skrupulatnie wykorzystali piłkarze ze Środy. Było więc 1:1, co zapowiadało kolejne emocje. I po raz kolejny dał znać o sobie J. Goliński, który po raz drugi pokonał golkipera Polonii. I gdy wydawało się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, to dwoma silnymi i niestety celnymi strzałami popisali się przeciwnicy. Mimo, iż krotoszynianie próbowali doprowadzić do remisu, to już im się to nie udało.

 

Astra - Polonia Środa Wlkp. 2:3

 

Zespół z Krotoszyna spisał się więc – po raz kolejny – znakomicie w halowych zmaganiach. Warto dodać, że dzięki dobrej postawie Astry do klubu trafił sprzęt sportowy, który otrzymywały wszystkie ekipy. Oczywiście, im lepsze miejsce, tym wartościowszy sprzęt. Na uwagę zasługuje także bardzo dobra organizacja turnieju, który swoim patronatem objął burmistrz Jarocina. Włodarz na organizację zawodów przekazał pokaźną kwotę, dzięki czemu, zespoły nie musiały płacić wpisowego (co jest sporym ewenementem), zapewniony był także ciepły posiłek dla wszystkich zespołów.

 

Król strzelców – Jakub Goliński (Astra) – 5 br.

MVP turnieju – Jakub Goliński (Astra)

Strzelcy Astra: J. Goliński – 5, D. Wawrocki – 3, O. Rebelka – 2, W. Praczyk – 2.

 

Tabela końcowa

1.Polonia Środa Wlkp.

2.Astra Krotoszyn

3.Jarota I Jarocin

4.Stolem Gniewino

5.Centra Ostrów Wlkp.

6.Górnik Konin

7.Jarota II Jarocin

8.Warta Śrem

 

Skład Astry: Aleksander Minta, Patryk Czeszyk, Oskar Rebelka, Dominik Wawrocki, Jakub Goliński, Wiktor Praczyk, Mikołaj Krzyżaniak, Wiktor Jankowski, Paweł Brylewski, Bartek Szpak, Krystian Figlak. 
Fotorelacja
Reklama - Centrum Rolno-Ogrodnicze w Krotoszynie - Centnas


Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk


Zamów taxi w Krotoszynie


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazeciesławomir Glód
LOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet