iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Reklama internetowa w gazecie
Wyścigi samochodowe

Awaryjny weekend na Torze Poznań

2019-06-12 14:06:00

Krotoszyński zespół KM Racing Team ma za sobą kolejne zmagania w ramach Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

- Tradycyjnie weekend wyścigowy zaczął się dla nas od czwartkowych treningów. Tym razem mieliśmy do dyspozycji dwie sesje po 20 minut. Niestety dla nas, w pierwszej sesji po przejechaniu siedmiu okrążeń, zniszczeniu uległa opona. Druga sesja to kolejna zniszczona opona już po dwóch okrążeniach. Na szczęście udaje nam się ustawić samochód na dalszą część weekendu - relacjonuje Mateusz Ciesiółka z zespołu KM Racing Team startującego w mocno obsadzonej Dywizji Narodowej 3.

Piątek, to start do pierwszych kwalifikacji weekendu. - Na szóstym okrążeniu awarii ulega nasz silnik. Po zakończeniu kwalifikacji i wstępnym sprawdzeniu silnika podejmujemy decyzję o powrocie na noc do Krotoszyna, aby wymienić silnik na zapasowy i wrócić na 10.00 rano do Poznania na pierwszy wyścig. Tutaj na miejscu podejmujemy decyzję, aby spróbować jeszcze reanimować uszkodzony silnik. Próba kończy się sukcesem. Po nieprzespanej nocy wracamy na Tor Poznań i startujemy w wyścigu nr 1, w którym zajmujemy szóste miejsce - tłumaczy M. Ciesiółka.

Niedzielę zespół rozpoczyna porannymi kwalifikacjami. - Zajmujemy w nich drugie miejsce w swojej klasie. Wyścig rozpoczyna się dla nas bardzo dobrze, udaje nam się utrzymać tę lokatę, mimo zamieszania na pierwszym okrążeniu. Niestety, na początku drugiego okrążenia pojawia się problem z autem, który uniemożliwia nam walkę o najwyższe miejsca, dlatego wyścig ten kończymy na piątym miejscu. Dziękujemy naszym kibicom oraz partnerom BiW Ubezpieczenia, Tablice24.com.pl, iKrotoszyn.pl Gazeta Internetowa, Euromaster Kroczak – GumoCentrum Serwis, JotKel oraz miastu Krotoszyn.

 

Jeśli chcecie, aby na aucie KM Racing Team znalazło się logo Waszej firmy, to zajrzyjcie na stroną internetową KM Racing Team. Tam znajdziecie więcej informacji o pasji braci Ciesiołków oraz kontakt. 

 

 

 
Reklama - Sprzedaż opału - Skup złomu - Usługi transportowe - Krotoszyn

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl