iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAMRynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

-->
Reklama internetowa w gazecie
Poniedziałek
18
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
25
26

Reklama internetowa w gazecie
Artykuł sponsorowany

Barbara Kempiak – W służbie dla Was

2018-10-04 15:10:00

Barbara Kempiak w nadchodzących wyborach samorządowych powalczy o stanowisko burmistrza Zdun. Kandydatka startuje z ramienia Obywatelskiego Porozumienia Samorządowego.

Barbara Kempiak uważa, że przede wszystkim burmistrz, jak i inni przedstawiciele samorządu muszą być otwarci na ludzi, mieć „ludzką twarz”. - Zależy mi na ociepleniu relacji łączących tych, którzy rządzą w gminie – z tymi, dla których i w imieniu których rządzą. Burmistrz musi mieć „ludzką twarz”. Dlatego nie będę zamykać się w czterech ścianach gabinetu. Będę z Wami rozmawiać i wspólnie z Wami rozwiązywać Nasze problemy. Wiem, że ich nie brakuje. Wiem, że nie wszystko da się od razu zrobić. Wiem, że na konkretne działania potrzebne są konkretne kwoty. Ale wiem też, że gros zwykłych codziennych kłopotów można rozwiązać gospodarskim – ludzkim podejściem. Mam wizję rowoju Naszej gminy – argumentuje kandydatka na włodarza Zdun. - Boleję nad tym, że Perzyce nie mają swojego obwodu wyborczego, że to zostało im odebrane - mówi Barbara Kempiak.

 

Na czym zamierza skupić się kandydatka na burmistrza tej gminy? - Po pierwsze, trzeba dokończyć rozpoczęte już duże inwestycje – jak choćby prowadzoną od lat budowę kanalizacji – wymienia. - Po drugie - jak dla każdego z Was, tak i dla mnie – ważne jest inwestowanie w infrastrukturę drogową. Przecież nikt nie chce chodzić po nieutwardzonych chodnikach i jeździć po błotnistych drogach. Każdy chce bezpiecznie poruszać się po ścieżkach rowerowych. Każdy chce mieć oświetloną ulicę czy osiedle, to oczywiste i słuszne oczekiwania, a burmistrz jest od tego, żeby to realizować. Chciałabym powrócić do tematu obwodnicy, zaangażować w tę sprawę sąsiednie gminy. Czasem wspólnie jest się w stanie zrealizować plany, którym samemu nie jest się w stanie podołać - kontunuuje. - Po trzecie – każdy chce, żeby jego dziecko było bezpieczne i dobrze edukowane w przedszkolu i szkole. W Zdunach nie ma żłobka. Uważam, żę rzeczą niezbędną jest powstanie takiej placówki opiekuńczej, aby rodzice, którzy pracują, mogli zostawić swoje dziecko pod dobrą opieką.  Każdy z nas chce, żeby podatki, które wpłacamy do wspólnej kasy, były dobrze wydawane na nasze potrzeby. Dużą część środków pozyskiwanych z podatków stanowią pieniądze płacone przez lokalnych przedsiębiorców. Oni płacą podatki, powinni mieć zatem wpływ na to, co dzieje się w gminie - wymienia dalej. - Chcę, aby Nasza gmina stała się gminą proekologiczną. Zamierzam w tym celu ubiegać się o środki zewnętrzne, włączyć gminę w projekty, które umożliwią pozyskiwanie dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne, wymianę kotłów grzewczych czy termomodernizację budynków, aby Zduny i okoliczne miejscowości produkowały mniej zanieczyszczeń, ponieważ takie działania wpłyną też na poprawę zdrowia Mieszkańców. Każdy z nas chce mieć w burmistrzu – gospodarza. I ja chcę tak dla Was pracować. Po gospodarsku i solidnie Wam służyć. Dla dobra Nas Wszystkich – reasumuje kandydatka.

 

- Dlatego proszę Was – Moi Drodzy – o poparcie. Proszę Was o głos 21 października. Postawcie na Odpowiedzialność, Pracowitość i Solidność – apeluje Barbara Kempiak.

 

Materiał sfinansowany przez KW Obywatelskie Porozumienie Samorządowe
Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra


Reklama internetowa w gazecie

Reklama internetowa w gazecie

iKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!