iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Reklama - Wynajem busów i lawet - tel. +48 601-855-910
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym

Autopromocja zakładki informatora ślubnego


Krotoszyn

Będzie nowoczesne boisko w "mięśniaku"

2017-10-10 14:04:00

Przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krotoszynie powstanie nowoczesne boisko. Będzie można z niego korzystać już w przyszłym roku.

Wielofunkcyjne boisko z nawierzchnią syntetyczną (pola do piłki ręcznej, tenisa, siatkówki, koszykówki), bieżnia okólna, skocznia w dal, rzutnia do pchnięcia kulą, integracyjna siłownia zewnętrzna - tak ma wyglądać miejsce, które dziś jest w takim stanie, jak poniżej.
 
 
6 października Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego podpisał z beneficjentami umowy o dofinansowanie z WRPO 2014+ projektów realizowanych w ramach Poddziałania 9.3.3 pn. „Inwestowanie w rozwój infrastruktury edukacji ogólnokształcącej”. Wśród nich jest projekt powiatu krotoszyńskiego, dzięki któremu przy ZSP 2 w Krotoszynie powstanie nowoczesne boisko dostępne dla osób niepełnosprawnych.
 
Całkowita wartość projektu wynosi 1 357 925,63 zł. Dofinansowanie z Unii Europejskiej wyniesie 85% wartości zadania, czyli 1 154 236,78 zł. Krotoszyński projekt pierwotnie był poza listą rankingową i znalazł się na niej w ostatniej chwili. Stąd pewne opóźnienia z tym związane. - W związku z tym, iż pieniądze na ten cel przyznano nam już po czasie, termin realizacji tego zadania zostanie przesunięty na przyszły rok - mówi Marzena Wiśniewska, kierownik Biura Promocji i Rozwoju w Starostwie Powiatowym w Krotoszynie. Najbardziej realny wydaje się wrzesień przyszłego roku, jaka data oddania boiska do użytku.
 
Projekt przebudowy boiska  jest zintegrowany z projektem o nazwie "Moje kompetencje – moja przyszłość"…, który obejmie aż 12 typów szkół prowadzonych przez powiat – w tym trzy placówki kształcenia specjalnego. Dzięki temu projektowi w szkołach powiatu będą prowadzone zajęcia dodatkowe z wielu przedmiotów (w „dwójce” to m.in. integracyjne zajęcia sportowe na nowym obiekcie). Powstanie też osiem nowych pracowni przedmiotowych.
Źródło: powiat-krotoszyn.pl


Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - intermarche


sławomir Glód


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazecieLOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet