iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAMRynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

-->
Reklama internetowa w gazecie
Sobota
23
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26

Reklama internetowa w gazecie
Poznań

Benice najlepsze w Wielkopolsce!

2018-06-28 06:06:00

Zdjęcie: wielkopolska.policja.gov.pl
Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu w celu podnoszenia świadomości uczniów, a tym samym stanu bezpieczeństwa wspólnie z Fundacją Banku Zachodniego BZ WBK zorganizowała konkurs w ramach programu "Bezpiecznie to wiedzieć i znać" dla uczniów klas drugich szkół podstawowych.

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Benicach pod opieką nauczycielek Marzeny Karwik i Agaty Ziembińskiej, wzięli udział w wojewódzkim projekcie „Bezpiecznie to wiedzieć i znać”. W szranki stanęło ponad 30. szkół podstawowych województwa wielkopolskiego.

W ramach projektu policyjny profilaktyk wraz z przedstawicielami Banku Zachodniego WBK przeprowadzili z uczniami klasy drugiej pogadankę na temat elementarnych zasad bezpieczeństwa. Na etapie powiatowym dzieci miały wykonać plakat, przedstawiający zasady omówione na zajęciach. Spośród trzech szkół powiatu krotoszyńskiego, które wzięły udział w projekcie, praca plastyczna uczniów z Benic została oceniona najwyżej - zdobyła pierwsze miejsce w powiecie i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego. Do laureatów etapu powiatowego organizatorzy skierowali kolejny konkurs, tym razem na spot multimedialny poświęcony bezpieczeństwu.

 

W poznańskim Multikinie, podczas uroczystej gali, odbyło się podsumowanie obu konkursów i wręczenie nagród laureatom. Radość uczniów z Benic nie miała granic, kiedy okazało się, że zdobyli pierwsze miejsce w województwie w konkursie na plakat. Okazało się jednak, że to nie koniec sukcesów, bowiem również w konkursie na spot także oni okazali się bezkonkurencyjni w Wielkopolsce. Zdobyli kolejne pierwsze miejsce. Dumni i szczęśliwi mogli obejrzeć swój spot i plakat na kinowym ekranie, czego na pewno długo nie zapomną. Każdy z uczniów wrócił do domu z nagrodą indywidualną, a szkoła wzbogaciła się o dwa tablety i dwie pary okularów wirtualnej rzeczywistości. Uczniowie wygrali także jednodniową wycieczkę do centrali BZ WBK w Poznaniu.

 

Źródło: wielkopolska.policja.gov.plReklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra


Reklama internetowa w gazecie

Reklama internetowa w gazecie

iKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!