iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Reklama internetowa w gazecie

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Krotoszyn

Bójka w lokalu, pobity ochroniarz, zatrzymane trzy osoby

2019-02-11 10:02:00

Zdjęcie: Archiwum
W piątek, tuż przed północą, pod jednym z lokali rozrywkowych w Krotoszynie doszło do bójki. Trzech mężczyzn zaatakowało pracownika firmy ochroniarskiej.

- Zgłoszenie dotyczyło bójki pod jednym z lokali rozrywkowych. Tam została wezwana na interwencję grupa ochroniarska -  mówi asp. Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. Na miejsce wysłano dwa patrole policyjne. 

Pracownik firmy ochroniarskiej, który - jak się okazuje interweniował w lokalu w pojedynkę - powiadomił przybyłych policjantów, że został uderzony.

Po chwili zatrzymano dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za atak na ochroniarza. Byli to dwaj bracia w wieku 27 i 20 lat, mieszkańcy Koźmina Wlkp. Badanie alkotestem wykazało, że mieli blisko 2 promile alkoholu. 

Mężczyźni spędzili noc w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych w krotoszyńskiej komendzie. Następnego dnia, gdy wytrzeźwieli przedstawiono im zarzuty napaści na funkcjonariusza publicznego, za co grozi kara pozbawienia wolności do dwóch lat. Dodatkowo wobec starszego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu opuszczania kraju. Mężczyzna jest znany policji z przestępczości kryminalnej.

Na podstawie monitoringu ustalono także trzeciego sprawcę pobicia, 21-latka, także mieszkańca Koźmina. Został zatrzymany rano.

Pracownik firmy ochroniarskiej doznał niewielkich obrażeń, poniżej siedmiu dni. Tutaj rodzi się pytanie. Czy na interwencję powinien udawać się w pojedynkę? To pytanie na krotoszyńskiej komendzie pozostało bez odpowiedzi.

 

 Reklama - Sprzedaż opału - Skup złomu - Usługi transportowe - Krotoszyn

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl