iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAMRynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

-->
Reklama internetowa w gazecie
Środa
20
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
25
26

Reklama internetowa w gazecie
Tenis stołowy

Burmistrz, co rakietką walczy

2018-02-06 12:02:00

Zdjęcie: kobylin.pl
Tomasz Lesiński, burmistrz Kobylina, zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej w XIX Regionalnych Zawodach Radnych, Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów w Tenisie Stołowym pod Honorowym Patronatem Krystyny Łybackiej Posła do Parlamentu Europejskiego. Nie był to jednak jedyny sukces kobylinian podczas tych zmagań.

Na zawody udała się ekipa z Kobylina w składzie: Tomasz Lesiński, Mirosław Flak, Grzegorz Kreczmer, Wiesław Lisiak i Andrzej Maćkowiak. Była to jedyna drużyna reprezentująca powiat krotoszyński. Warto dodać, że kobylinianie już po raz czwarty wzięli udział w tych zmaganiach.
 
Uczestnikami zawodów byli radni, wójtowie, burmistrzowie i starostowie z terenu 22 gmin i 11 powiatów województwa wielkopolskiego. Zawody miały formę spotkania  integracyjnego będącego okazją do wymiany poglądów i doświadczeń samorządowych w obszarze sportu.
 
W klasyfikacji generalnej w kategorii: wójtów, burmistrzów i starostów trzecie miejsce zajął burmistrz Kobylina – Tomasz Lesiński. Natomiast w kategorii radnych czwarty był radny miejski - Grzegorz Kreczmer.
W czasie trwania zawodów, współorganizator Kurkowe Bractwo Strzeleckie zorganizowało Otwarty Turniej Strzelecki z Karabinka Pneumatycznego o puchar Hetmana Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Witkowie, w którym wzięło udział około 80 osób. W kwalifikacji drużynowej reprezentacja Kobylina zajęła drugie miejsce, przegrywając tylko jednym punktem z gminą Zagórów.
 
Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan w Gnieźnie przy współpracy takich instytucji, placówek i organizacji jak: Urząd Marszałkowski, Wielkopolskie Zrzeszenie LZS w Poznaniu, Poseł do Parlamentu Europejskiego Krystyna Łybacka, Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Urząd Gminy i Miasta w Witkowie, Kurkowe Bractwa Strzeleckie i Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie, Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego w Poznaniu i Szkoła Podstawowa im. Lotnictwa Polskiego.Fotorelacja


Źródło: kobylin.plReklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra


Reklama internetowa w gazecie

Reklama internetowa w gazecie

iKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!