iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowejReklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek


PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama Centrum ekogroszku - BiadkiInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym


Reklama sklepu który zajmuje się sprzedażą tapet
Autopromocja zakładki informatora ślubnego

Czwartek
24
maj
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30

Tenis stołowy

Burmistrz, co rakietką walczy

2018-02-06 12:02:00

Zdjęcie: kobylin.pl
Tomasz Lesiński, burmistrz Kobylina, zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej w XIX Regionalnych Zawodach Radnych, Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów w Tenisie Stołowym pod Honorowym Patronatem Krystyny Łybackiej Posła do Parlamentu Europejskiego. Nie był to jednak jedyny sukces kobylinian podczas tych zmagań.

Na zawody udała się ekipa z Kobylina w składzie: Tomasz Lesiński, Mirosław Flak, Grzegorz Kreczmer, Wiesław Lisiak i Andrzej Maćkowiak. Była to jedyna drużyna reprezentująca powiat krotoszyński. Warto dodać, że kobylinianie już po raz czwarty wzięli udział w tych zmaganiach.
 
Uczestnikami zawodów byli radni, wójtowie, burmistrzowie i starostowie z terenu 22 gmin i 11 powiatów województwa wielkopolskiego. Zawody miały formę spotkania  integracyjnego będącego okazją do wymiany poglądów i doświadczeń samorządowych w obszarze sportu.
 
W klasyfikacji generalnej w kategorii: wójtów, burmistrzów i starostów trzecie miejsce zajął burmistrz Kobylina – Tomasz Lesiński. Natomiast w kategorii radnych czwarty był radny miejski - Grzegorz Kreczmer.
W czasie trwania zawodów, współorganizator Kurkowe Bractwo Strzeleckie zorganizowało Otwarty Turniej Strzelecki z Karabinka Pneumatycznego o puchar Hetmana Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Witkowie, w którym wzięło udział około 80 osób. W kwalifikacji drużynowej reprezentacja Kobylina zajęła drugie miejsce, przegrywając tylko jednym punktem z gminą Zagórów.
 
Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan w Gnieźnie przy współpracy takich instytucji, placówek i organizacji jak: Urząd Marszałkowski, Wielkopolskie Zrzeszenie LZS w Poznaniu, Poseł do Parlamentu Europejskiego Krystyna Łybacka, Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Urząd Gminy i Miasta w Witkowie, Kurkowe Bractwa Strzeleckie i Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie, Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego w Poznaniu i Szkoła Podstawowa im. Lotnictwa Polskiego.Fotorelacja


Źródło: kobylin.pl


Reklama - Składów budowlanych Sezam VOX


Reklama firmy oferującej podłogi, okna, drzwi
Reklama - Sklep motoryzacyjny 4 YOUR CAR Krotoszyn


Informator Budowlany w gazecie internetowej iKrotoszyn.pl


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie


sławomir Glód
LOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet