iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


AUTOPROMOCJA - Zamów reklamę internetową! na iKrotoszyn.pl


Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Reklama internetowa w gazecie
Środa
24
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
26
27
29
Krotoszyn

Catering dla zdrowia - zacznij jeść zdrowo!

2019-05-09 09:05:00

Jeszcze nie tak dawno popularna była głównie wśród pracowników korporacji i celebrytów. Dziś zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników wśród zabieganych osób w mniejszych miastach, którzy nie mają możliwości i czasu na codzienne gotowanie i co ważne – na zdrowe posiłki!

Mowa o diecie pudełkowej, z której można skorzystać także w Krotoszynie. Jej zalet jest wiele. Trzeba zacząć od różnorodności posiłków, choć mogłoby się wydawać, że „w pudełkach” nie ma szans na wiele wariantów. Nic bardziej mylnego. Są to dania urozmaicone i niskokaloryczne. Co więcej, przy odpowiednio ułożonej diecie pudełkowej o wiele łatwiej zrzucić zbędne kilogramy!

 

Jeśli zależy nam na zdrowym jedzeniu, co chyba jest oczywiste, to nową dietę należy rozpocząć od spotkania z dietetykiem. Tak właśnie przygoda z dietą pudełkową rozpoczyna się w Cateringu dla zdrowia firmie, która znajduje się przy ul. Klemczaka 13 w Krotoszynie. Tam, pod okiem dietetyka klinicznego, ustalana jest indywidualna dieta dla klienta. Oczywiście takie spotkanie poprzedzone jest wykonaniem podstawowych badań lekarskich, bowiem zdrowie jest najważniejsze. Dzięki temu dietetyk może dokładnie zbilansować dietę i dobrać do niej odpowiednie składniki.

Po przygotowaniu zbilansowanej diety czas na zdrowe jedzenie. Z firmą Catering dla zdrowia otrzymasz posiłki przez siedem dni w tygodniu. Co więcej, nie musisz ich osobiście odbierać, bowiem o dostarczenie przygotowanych pudełek zadba kurier, który każdego dnia dowiezie posiłki na wskazany adres.

 

 

Catering dla zdrowia w swojej ofercie ma także menu fit przygotowane dla osób, które nie mają możliwości skorzystać codziennie z diety pudełkowej. Tak zwane lunchboxy sporządzane są od poniedziałku do piątku w różnych wariantach. W jego skład wchodzi danie śniadaniowe plus koktajl w wersji fit. Oprócz tego w wersji dietetycznej dostępne są także obiady oraz świeże ciasto. Aktualne menu zawsze dostępne na www.cateringdietetyczny.ikrotoszyn.pl lub profilu Facebook: Catering dla Zdrowia

 

 

        

 

Catering dla zdrowia przygotowuje także catering dietetyczny na wszelkiego rodzaju przyjęcia. Istnieje także możliwość zorganizowania imprezy w wersji fit do 80 osób w siedzibie firmy. Trzeba też podkreślić, że przy przygotowywaniu posiłków brane są pod uwagę wszelkie preferencje i wykluczenia w diecie gości.

 

 

 

Catering dla zdrowia oferuje również obsługę klientów biznesowych, przygotowując różne przekąski oraz dania w zdrowszej wersji na imprezy firmowe, eventy i bankiety.

 

   Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


Reklama - Intermarche Krotoszyn - SupermarketReklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!