iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - Biuro Podatkowo-Prawne Casus

Reklama - ODNOWA BIOLOGICZNA KROTOSZYN

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym


Autopromocja zakładki informatora ślubnego

Środa
21
listopad
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
25
26
27
28

Piłka nożna

Czarne Koszule biją się o Szymona!

2018-08-16 10:08:00

Szymon Ratajczak, młody zawodnik Astry Krotoszyn, otrzymał propozycję gry w Akademii Piłkarskiej MKS Polonia Warszawa. Na początek sparing z Legią... Czy ten utalentowany młodzik skorzysta z tej, z pewnością intratnej, propozycji?

Szymon Ratajczak, to kapitan i filar grającej w ubiegłym sezonie w kategorii orlików drużynie Astry Krotoszyn. Jego grą zachwycało się już wielu. Wielokrotnie pokazywał, że sam potrafi przechylić szalę zwycięstwa na stronę swojego zespołu. Od tego sezonu reprezentuje już barwy młodzików, jednak rocznikowo mógłby grać jeszcze przez rok w niższej kategorii. Choć do swojego talentu nie do końca przekonał szkoleniowców reprezentacji związków okręgowych, to jednak poznali się na nim trenerzy ze stolicy.
 
Jak czytamy w liście wystosowanym do rodziców Szymona z Akademii Piłkarskiej MKS Polonia Warszawa: Jego wysokie umiejętności piłkarskie zostały wypatrzone przez jednego ze Skautów Naszego klubu. Drużyna Polonii Warszawa rocznik 2006 (i tu nie jest pomyłka) od sezonu 2018/2019 przygotowuje się do występów w najwyższej lidze rozgrywkowej w Polsce tzw. Centralna Liga Juniorów, która rozpocznie się niebawem w całej Polsce. W związku z  naszym zainteresowaniem chcielibyśmy zaprosić Państwa syna na testy w naszym Klubie, które odbędą się w formie meczu sparingowego z Legią Warszawa w dniu 18.08.2018 r. o godz. 10.30.
 
Taka propozycja nie trafia się każdemu. Co na to Szymon? Młody krotoszynianin, dla którego gra w piłkę jest całym życiem, jest oczywiście zainteresowany podnoszeniem swoich umiejętności w klubie popularnie zwanym Czarnymi Koszulami.
Rodzice, choć czasu zostało bardzo mało, nie podjęli jeszcze decyzji. Największym problem - czego nie ukrywa Mariusz Ratajczak, zresztą od wielu lat związany z krotoszyńskim klubem - jest odległość...
Póki co, na pewno na naszych łamach jeszcze nie raz usłyszycie o zdolnym, młodym piłkarzu z Krotoszyna - Szymonie Ratajczaku.
 
 


Reklama - Centrum Rolno-Ogrodnicze w Krotoszynie - Centnas


Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk


Zamów taxi w Krotoszynie


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazeciesławomir Glód
LOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet