iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Reklama internetowa w gazecie

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Z policji

Czołówka na DK15, ranna kobieta przewieziona do szpitala w Krotoszynie

2018-10-10 11:01:12

Zdjęcie: KPP Milicz
Wczoraj ok. godz. 15.00 na DK 15 pomiędzy Stawcem a Dziadkowem w powiecie milickim doszło do czołowego zderzenia osobówek.

Kobieta podróżująca osobowym BMW została ranna w wypadku drogowym przed Dziadkowem. Na prostym odcinku drogi czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga krajowa została całkowicie zablokowana, a samochody jechały wyznaczonymi objazdami. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

 

Do wypadku doszło kwadrans przed godziną 15 we wtorek 9 października na drodze krajowej nr 15 pomiędzy miejscowościami Stawiec – Dziadkowo. Jak wykazały wstępne czynności przeprowadzone przez policjantów na miejscu zdarzenia, na prostym odcinku drogi z nieustalonej dotychczas przyczyny czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe – Fiat Panda, którym w stronę Dziadkowa jechał 21-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego i BMW, którym w stronę Milicza jechał 23-letni mieszkaniec gminy Cieszków. Samochodem marki BMW jako pasażerka jechała także 75-letnia mieszkanka gminy Cieszków i to ona doznała obrażeń ciała w wyniku zderzenia  się samochodów. Ranna kobieta została niezwłocznie przetransportowana do szpitala w Krotoszynie, nikt inny nie ucierpiał. Uszkodzone samochody biorące udział w wypadku zostały zabezpieczone przez policjantów na parkingu strzeżonym.

 

Policjanci ustalili, że obaj kierowcy byli trzeźwi. W trakcie policyjnych oględzin miejsca wypadku ruch samochodów na drodze krajowej był wstrzymany – pojazdy były kierowane na objazdy wyznaczone przez okoliczne miejscowości. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności zaistniałego zdarzenia drogowego – postępowanie jest w toku.

 

:

 
Fotorelacja


Źródło: KPP Milicz/podinsp. Sławomir WaleńskiReklama - Sprzedaż opału - Skup złomu - Usługi transportowe - Krotoszyn

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl