iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAMRynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

-->
Reklama internetowa w gazecie
Środa
20
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
25
26

Reklama internetowa w gazecie
Artykuł sponsorowany

Dlaczego warto ubezpieczyć swój telefon?

2018-12-06 20:12:00

Współczesne telefony komórkowe w niczym nie przypominają tych sprzed kilkunastu lat. Zdecydowana większość z nas korzysta dzisiaj ze smartfonów.  Nie jesteśmy w stanie z nimi rozstać się w wielu sytuacjach. Prawdziwym dramatem staje się awaria telefonu. W serwisach zajmujących się naprawą smartfonów tych, które czekają na naprawę jest całkiem sporo. Są to zarówno telefony uznanych marek, jak i mniej popularnych producentów.

Dlaczego nasz smartfon się zepsuł?
 
 
Tak w zasadzie nie ma większego znaczenia, jakiej marki logo widnieje na naszym smartfonie: każdy może się zepsuć. Warto jednak w tym miejscu podkreślić, że w wielu wypadkach za to, że nasz smartfon się zepsuł winę ponosimy sami. Bardzo często zapominamy bowiem, że są to urządzenia wyjątkowo delikatne, z którymi należy obchodzić się bardzo ostrożnie. Dlatego nasze telefony tak często ulegają różnego rodzaju awariom. Do usterek, na które wyjątkowo często uskarżają się użytkownicy smartfonów należą te, które dotyczą wyświetlacza. Uszkodzenie wyświetlacza na skutek upadku jest awarią, która przytrafia się naprawdę bardzo często. Jest w wielu wypadkach uszkodzenie na tyle poważne, że ze smartfona nie można korzystać. Większość z nas rozstaje się ze swoim smartfonem w zasadzie tylko w toalecie. Grozi mu więc nie tylko upadek, ale także zalanie. Pamiętajmy, że są awarie, których nie da się naprawić oraz takie, które mogą zostać usunięte, ale koszty będą bardzo wysokie.
 
 
Czy można ubezpieczyć telefon komórkowy?
 
 
Dobrej klasy telefon komórkowy kosztuje nawet kilka tysięcy złotych. Zarysowanie wyświetlacza jest najmniejszym problemem, który może czekać użytkownika telefonu komórkowego. Każde uszkodzenie smartfona oznacza dla jego właściciela stratę czasu, który musi poświęcić na to, aby zawieść go do serwisu oraz bardzo wysokie koszty naprawy. Dlatego na wypadek tego typu sytuacji naprawdę warto się ubezpieczyć. Pojawiły się już towarzystwa ubezpieczeniowe, które oferują specjalnie przygotowane polisy dla właścicieli smartfonów. Osoby, które zainteresowane są ubezpieczeniem swojego smartfona mogą zajrzeć na stronę https://www.gadget-cover.com/iphone-insurance.
 
 
Wykupując polisę, mamy pewność, że w razie poważnego uszkodzenia telefonu koszty jego naprawy zostaną pokryte przez ubezpieczyciela. Warto wybrać polisę, która zapewni nam ochronę nie tylko na wypadek, gdy dojdzie do zalania telefonu czy uszkodzenia jego wyświetlacza, ale także na wypadek jego kradzieży. Ubezpieczenie nie jest drogie, w zamian za niewysoką cenę polisy zyskamy jednak poczucie bezpieczeństwa.
 Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra


Reklama internetowa w gazecie

Reklama internetowa w gazecie

iKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!