30

Biegi

Dobry start Krotoszyńskiej Grupy Biegowej

2018-10-30 14:46:10

W miniony weekend Krotoszyńska Grupa Biegowa wzięła udział w I Krośnickim Biegu Pełną Parą. Zawodnicy nie wrócili do domu z pustymi rękami.

27.10.2018 w Krośnicach o godz.15 odbyły się I zawody biegowe. Do rywalizacji na dystansach 5 i 10 km stawiło się około 180 zawodników, w tym liczna reprezentacja Krotoszyńskiej Grupy Biegowej. Start i meta usytuowane zostały przy krośnickiej kolejce wąskotorowej.

Monika Jadczak z czasem 44 min. i 49 s zajęła I miejsce open wśród kobiet. Trzem zawodnikom Krotoszyńskiej Grupy Biegowej udało się także wywalczyć III miejsca (Anita Jadczak w kategorii K-40  (51 min. 29 s); Rafał Bystrowski w kategorii M-40 (43 min. i 44 s); Irmina Przeorek  w kategorii K-20 (51min. 20 s)).

Na dystasie 5 km wystartowali także Krzysztof Kaik (25 min. 11 s) i Luiza Dziuba (29min. 27 s).

Z kolei na trasie 10 km sprawdzili się Maciej Karolewski (44 min. 15 s),Piotr Jadczak (45 min. 45 s), Bartosz Krysztofiak (48 min. 19 s),Dariusz Obal (48 min. 19 s), Marek Ostój (48 min. 25 s), Jarosław Toszecki (51 min. 29 s) i Karolina Krysztofiak (54 min. 29 s).

Najlepsi zawodnicy w kategorii open otrzymali puchary, a w kategoriach wiekowych - bombki.