iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAMRynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

-->
Reklama internetowa w gazecie
Środa
20
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
25
26

Reklama internetowa w gazecie
Z policji

Dwa nowe, nieoznakowane radiowozy na drogach powiatu

2018-02-13 07:54:01

Zdjęcie: KPP Krotoszyn
W Komendzie Powiatowej Policji w Krotoszynie odbyło się uroczyste przekazanie dwóch radiowozów. Funkcjonariusze otrzymali nieoznakowane pojazdy marki Opel Astra. Na których drogach będzie można je spotkać?

9 lutego w Komendzie Powiatowej Policji w Krotoszynie odbyło się uroczyste przekazanie dwóch nowych nieoznakowanych radiowozów. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele lokalnych samorządów – starosta Stanisław Szczotka, jego zastępca Paweł Radojewski, burmistrz Koźmina Wielkopolskiego Maciej Bratborski, wójt Rozdrażewa Mariusz Dymarski oraz komendant KPP w Krotoszynie - insp. Mariusz Jaśniak.

 

Zakup tych pojazdów był możliwy dzięki bardzo dobrze układającej się współpracy z lokalnym samorządem. Jeden z radiowozów krotoszyńska komenda otrzymała dzięki dofinansowaniu Starostwa Powiatowego w Krotoszynie oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Drugi natomiast dzięki wsparciu samorządów Koźmina Wielkopolskiego, Rozdrażewa i Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Pojazdy będą przeznaczone do służby policjantom Wydziału Kryminalnego. Drugim będą poruszać się funkcjonariusze pełniący służbę w Komisariacie Policji w Koźminie Wielkopolskim. Z uwagi na to, że teren miasta i gminy Koźmin Wielkopolski i gminy Rozdrażew jest bardzo rozległy nowy nabytek z pewnością ułatwi pracę mundurowym.

 

Komendant Powiatowy insp. Mariusz Jaśniak zaznaczył, że dla policjantów to bardzo ważna kwestia. Radiowozy mają służyć na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. Samochody to niezwykle potrzebny i cenny nabytek krotoszyńskiej policji. Mundurowi, aby sprostać wyzwaniom przestępczości, by móc skutecznie nieść pomoc ludziom znajdującym się w określonym zagrożeniu muszą posiadać przyzwoite środki lokomocji oraz urządzenia wsparcia technicznego. Jednocześnie komendant podziękował za wszelkie wsparcie, jakiego na rzecz poprawy bezpieczeństwa udzielają samorządy. 
Fotorelacja


Źródło: KPP KrotoszynReklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra


Reklama internetowa w gazecie

Reklama internetowa w gazecie

iKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!