iKarotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


czytaj dalej

Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket
czytaj dalej

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
czytaj dalej


czytaj dalej

czytaj dalej


czytaj dalej

Wtorek
16
styczeń
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Krotoszyn

Dwie osoby w szpitalu - tlenek węgla zaatakował

2018-01-08 13:01:00

Zdjęcie: youtube/OSP Krotoszyn
Krotoszyńscy strażacy zostali wezwani do zalanej piwnicy. Okazało się jednak, że w sąsiednim budynku załączyła się czujka tlenku węgla. Mieszkańców ewakuowano. Dwie osoby trafiły do szpitala.

W niedzielne popołudnie strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Krotoszyn zostali zadysponowani przez dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krotoszynie do zalanej piwnicy w jednym z budynków przy ul. Młyńskiej w Krotoszynie. 
 

Podczas prowadzenia dalszych działań jedna z lokatorek sąsiedniego budynku wielorodzinnego poinformowała strażaków pracujących przy pompowaniu wody, że w jej budynku załączyła się czujka tlenku węgla. Ratownicy niezwłocznie zareagowali na informacje. Kierujący Działaniem Ratowniczym zawiadomił SK KP PSP Krotoszyn o zaistniałej sytuacji. Do działań zadysponowano dodatkowo ciężki samochód gaśniczy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP Krotoszyn.

 

Strażacy w aparatach Ochrony Dróg Oddechowych weszli do budynku i przystąpili do ewakuacji osób znajdujących się w mieszkaniach. Przy pomocy czujnika wielogazowego zbadali stężenie gazów w budynku a następnie przewentylowali pomieszczenia.
 

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby, którym po ewakuacji z mieszkań udzielona została pierwsza pomoc do czasu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego. Dwie osoby trafiły do szpitala.

 

Źródło: OSP Krotoszyn


Galeria Krotoszyńska Zaprasza!czytaj dalej


LOMBARD SMOK

czytaj dalejZamów taxi w Krotoszynie
sławomir Glód


Blog - Maciej R. Hoffmann
Dyżur Aptek w Krotoszynie
Miejsce na reklame