iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowejReklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym


Autopromocja zakładki informatora ślubnego

Niedziela
22
lipiec
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
29
30
31

Na ślubnym kobiercu

Empire, princessa, a może syrena?

2015-08-04 10:03:00

O tym dniu marzy prawie każda dziewczyna. Błyszczeć w białej koronkowej sukni. No właśnie, czy biała suknia ślubna jest wciąż trendy i czy pasuje do każdej sylwetki?

W dniu ślubu każda panna młoda swym wyglądem chciałaby olśnić wszystkich gości i – rzecz jasna - przyszłego męża. Warunkiem niezbędnym do osiągnięcia zamierzonego efektu jest wystąpienie w przepięknej sukni ślubnej. Ale wybór nie jest łatwy.

Suknia zazwyczaj jest jednym z największych wydatków w całym budżecie ślubnym. Ale czego się nie robi, by w tym wyjątkowym dniu poczuć się jak księżniczka…

 

Wybór sukni ślubnej jest bardzo ważny. Musisz czuć się w niej piękna, ale jednocześnie powinno być Ci wygodnie. Należy zastanowić się nad charakterem uroczystości. Im bardziej formalny ślub, tym bardziej formalna suknia. Trzeba też uwzględnić porę roku, w której stanie się przed ołtarzem. Bo na przykład latem panna młoda nie będzie zbyt dobrze wyglądać w sukni z grubego materiału i z długim rękawem.

Suknia ślubna powinna podkreślać wszelkie zalety urody panny młodej i jej sylwetki, a tuszować jakiekolwiek niedoskonałości i mankamenty jej figury. W wyborze sukni się kieruj się więc typem Twojej sylwetki i urody, a dopiero w późniejszej kolejności panującą modą. Panie o alabastrowej cerze powinny założyć suknię białą, natomiast te o ciepłym odcieniu skóry mogą pomyśleć o sukni w kolorze ecru lub złotobeżowym.

 

Przyszłe panny młode mają duży wybór. Można wybrać suknię klasyczną, która modna jest zawsze. Jest prosta i elegancka, delikatnie podkreśla sylwetkę. Może być na ramiączkach lub z gorsetem. Dla kobiet o romantycznym usposobieniu poleca się suknie falbaniaste, złożone z wielu warstw. Falbany szyte są z delikatnego szyfonu, aby nadać sylwetce lekkość. Bardzo ładnie układają się w ruchu. Sukienki tego typu wymagają raczej szczupłej sylwetki. Najczęściej wybierane modele to – klasyczny, empire, princessa, syrena, prosty oraz litera A. Nierzadko panie wybierają kreacje dwuczęściowe (spódnica i gorset). Nowocześnie wygląda, kiedy gorset jest w innym wzorze niż spódnica, albo połączenie - gorset we wzór, spódnica gładka. Gorset wyszczupli Twoją sylwetkę pod warunkiem, że jest dobrze dobrany.

 

Inna ważna kwestia - dokonując wyboru sukni, należy zastanowić się wcześniej, czy ma ona zostać kupiona, wypożyczona czy uszyta. Tę decyzję warto podjąć dużo wcześniej - około cztery-pięć miesięcy przed ślubem – by nie było w ostatniej chwili przykrych niespodzianek.

W naszej okolicy jest sporo salonów, które oferują nowe, jak i używane suknie. Dysponując skromniejszym budżetem, warto więc zastanowić się nad kupnem lub wypożyczeniem używanej. Dobrze wyczyszczone i niezniszczone suknie nie różnią się wyglądem od nowych czy szytych na miarę. Fakt jednak taki, że każda panna młoda marzy o tej jedynej i niepowtarzalnej sukni… 


Reklama - Stomatologia Żukowski lek. stom. Michał Żukowski stomatologia ogólna


Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek

Reklama internetowa w gazecie


Informator Budowlany w gazecie internetowej iKrotoszyn.pl


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie


sławomir Glód
LOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet