iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Reklama - Wynajem busów i lawet - tel. +48 601-855-910
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym

Autopromocja zakładki informatora ślubnego


Krotoszyn

Fajerwerki na Rynku będą. Czy po raz ostatni?

2018-12-31 10:30:35

Zdjęcie: Archiwum
Wiele miast odchodzi od świętowania Nowego Roku fajerwerkami za pieniądze podatników. W Krotoszynie radni miejscy, większością głosów, zdecydowali o przeznaczeniu w tym roku na ten cel 15 tys. zł.

Na krotoszyńskim Rynku, dziś o północy odbędzie się pokaz fajerwerków. Taką decyzję podjęli rajcy na ostatniej sesji Rady Miejskiej. 13 głosowało za, sześciu było przeciw, a jeden radny wstrzymał się od głosu. Jak się nie trudno domyśleć większość stanowili radni koalicji rządzącej PSL-SIO.

 

Głos w tej sprawie, podczas obrad, zabrał radny Grzegorz Majchszak (OPS). Zaapelował do rządzących, aby zrezygnować z tej formy rozrywki. - Wyrzucanie w powietrze 15 tys. zł jest dla mnie bezzasadne. W ubiegłym roku też o to wnioskowaliśmy - powiedział. Dodał, iż alternatywą są  na przykład pokazy laserowe.

W tym roku jednak nic się nie zmieni. - Przeprowadziliśmy taką dyskusję i pewnie odstąpimy od tych sztucznych ogni. Patrząc jednak na liczbę osób, które przychodzą je obejrzeć, to taka wola jest - stwierdził burmistrz Franciszek Marszałek. Dodał także, iż pokazy laserowe są droższe. - Myślę jednak, że odstąpimy - zakończył. To zatem zapewne nastąpi w przyszłym roku. O czym poinformowano na oficjalnej stronie miasta: Burmistrz Krotoszyna Franciszek Marszałek oraz Krotoszyński Ośrodek Kultury zapraszają Państwa po raz ostatni na noworoczny pokaz sztucznych ogni, który odbędzie się w sylwestrową noc o północy. Od następnego Sylwestra będziemy witać Nowy Rok w inny sposób.

 

W rozmowie z naszym dziennikarzem G. Majchszak powiedział, że w swoim wystąpieniu miał głównie na myśli bezpieczeństwo osób, szczególnie młodych, które witają Nowy Rok na Rynku. Drugim ważnym aspektem są zwierzęta, które panicznie boją się odgłosów petard.Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - intermarche


sławomir Glód


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazecieLOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet