iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Reklama - Wynajem busów i lawet - tel. +48 601-855-910
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym

Autopromocja zakładki informatora ślubnego


Krotoszyn

Festiwal z zawodami

2018-04-24 06:04:00

W sobotę, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie odbyła się druga edycja „Festiwalu Zawodów w Trójce”.

Podobnie jak w minionym roku impreza została zorganizowana wspólnie z Krotoszyńską Izbą Rzemieślniczą. Gimnazjaliści, zwiedzając pracownie, mogli zapoznać się z bazą dydaktyczną szkoły. W sali gimnastycznej zaprezentowały się firmy z terenu Krotoszyna i powiatu, w których uczniowie odbywają swoje praktyki.

 

Można było zapoznać się z zawodami: mechanik, operator obrabiarek skrawających, elektryk, mechanik pojazdów samochodowych, fryzjer, sprzedawca, krawiec, bankowiec, kucharz, cukiernik, hotelarz, kelner, rzeźnik, stolarz. Swoje umiejętności zaprezentowali zawodnicy ze Stowarzyszenia Krotoszyńskiej Ligi Darta, a firma Nowix, zajmująca się renowacją pojazdów i motocykli, pokazała pięknie odrestaurowanego Fiata 520 wyprodukowanego 1932 roku. Na boisku sportowym Anna Dudkowiak zorganizowała strefę aktywną z trampolinami. Całą imprezę umilał zespół muzyczny To All Units.

Na końcu odbyło się losowanie, w którym udział wzięli przybyli gimnazjaliści. Do wygrania było wiele cennych nagród ufundowanych przez Krotoszyńską Izbę Rzemieślniczą i Bank Spółdzielczy w Krotoszynie.

W spotkaniu wzięły udział liczne firmy z terenu Krotoszyna i powiatu, które jednocześnie były sponsorami imprezy. A wśród nich byli: Bank Spółdzielczy w Krotoszynie, Bank Zachodni WBK, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie, Centrum Sportu i Rekreacji Wodnik, Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie, MAHLE, „Fugor”, „Jotkel”, Mechanika Pojazdowa Józefa Cikowskiego, Firma Transportowa KRUK, Zakład Usług Elektrycznych Stanisława Gdyni, Sklep Wielobranżowy M.T.S. Moniki Panek-Siudy, „Meble Siudy”, Z.U.P.H. „Mech-Masz”, ZUH „Nowix”, „IteCom”, „Hadrbit”, „Itel”, Hotelowi i Restauracja „Wawrzyniak”, „Jumar”, „Bolsius”, sklep „Selena”, „Janbud”, Jarosław Talarczyk z firmy Instalatorstwa Elektrycznego, Hotel „Pod Szyszkami”, Hotel i Restauracja „Leśniczówka”, Restauracji „U Bielawnego”, „Goodenergy”, Firma Cukiernicza Krzysztofa i Michała Łyskawów, Piekarni i Cukierni Grzegorza Brykczyńskiego, „Meble Szczęch”.

 
Fotorelacja
Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - intermarche


sławomir Glód


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazecieLOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet