iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
Reklama - Poradnia Dobry Dietetyk - Piotr Kaźmierczak

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów


Reklama - Społeczna Szkoła Podstawowa w Krotoszynie


Autopromocja zakładki informatora ślubnego

Wtorek
21
sierpień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
29
30
31

Krotoszyn

Festiwal z zawodami

2018-04-24 06:04:00

W sobotę, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie odbyła się druga edycja „Festiwalu Zawodów w Trójce”.

Podobnie jak w minionym roku impreza została zorganizowana wspólnie z Krotoszyńską Izbą Rzemieślniczą. Gimnazjaliści, zwiedzając pracownie, mogli zapoznać się z bazą dydaktyczną szkoły. W sali gimnastycznej zaprezentowały się firmy z terenu Krotoszyna i powiatu, w których uczniowie odbywają swoje praktyki.

 

Można było zapoznać się z zawodami: mechanik, operator obrabiarek skrawających, elektryk, mechanik pojazdów samochodowych, fryzjer, sprzedawca, krawiec, bankowiec, kucharz, cukiernik, hotelarz, kelner, rzeźnik, stolarz. Swoje umiejętności zaprezentowali zawodnicy ze Stowarzyszenia Krotoszyńskiej Ligi Darta, a firma Nowix, zajmująca się renowacją pojazdów i motocykli, pokazała pięknie odrestaurowanego Fiata 520 wyprodukowanego 1932 roku. Na boisku sportowym Anna Dudkowiak zorganizowała strefę aktywną z trampolinami. Całą imprezę umilał zespół muzyczny To All Units.

Na końcu odbyło się losowanie, w którym udział wzięli przybyli gimnazjaliści. Do wygrania było wiele cennych nagród ufundowanych przez Krotoszyńską Izbę Rzemieślniczą i Bank Spółdzielczy w Krotoszynie.

W spotkaniu wzięły udział liczne firmy z terenu Krotoszyna i powiatu, które jednocześnie były sponsorami imprezy. A wśród nich byli: Bank Spółdzielczy w Krotoszynie, Bank Zachodni WBK, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie, Centrum Sportu i Rekreacji Wodnik, Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie, MAHLE, „Fugor”, „Jotkel”, Mechanika Pojazdowa Józefa Cikowskiego, Firma Transportowa KRUK, Zakład Usług Elektrycznych Stanisława Gdyni, Sklep Wielobranżowy M.T.S. Moniki Panek-Siudy, „Meble Siudy”, Z.U.P.H. „Mech-Masz”, ZUH „Nowix”, „IteCom”, „Hadrbit”, „Itel”, Hotelowi i Restauracja „Wawrzyniak”, „Jumar”, „Bolsius”, sklep „Selena”, „Janbud”, Jarosław Talarczyk z firmy Instalatorstwa Elektrycznego, Hotel „Pod Szyszkami”, Hotel i Restauracja „Leśniczówka”, Restauracji „U Bielawnego”, „Goodenergy”, Firma Cukiernicza Krzysztofa i Michała Łyskawów, Piekarni i Cukierni Grzegorza Brykczyńskiego, „Meble Szczęch”.

 
Fotorelacja
Reklama - Stomatologia Żukowski lek. stom. Michał Żukowski stomatologia ogólna


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket
Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk


Informator Budowlany w gazecie internetowej iKrotoszyn.pl
sławomir Glód
LOMBARD SMOK


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie
iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet