iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - Kredyty Krotoszyn - FinUP Partner - Tomasz Gierko


AUTOPROMOCJA - Zamów reklamę internetową! na iKrotoszyn.plReklama - Bar u Żaby - Kurczak z Rożna - Smażalnia Ryb

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
18
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
21
24
25
26
27
28

Reklama internetowa w gazecie
Krotoszyn

Gotowali i składali szafki

2019-03-25 08:29:33

Marzec w Hufcu Pracy 15-2 w Krotoszynie upływa pod znakiem konkursów zawodowych. W ostatnim czasie rywalizowano w zawodach kucharza i stolarza.

Tegoroczni absolwenci uczący się w zawodzie stolarz mogli sprawdzić swoje umiejętności dwuetapowo. Część teoretyczna konkursu została zorganizowana  przez starszego wychowawcę Darię Lisiak w Krotoszyńskiej Izbie Rzemieślniczej. Do konkursu przystąpiło wówczas sześciu uczestników reprezentujących Branżową Szkołę Zawodową I stopnia w Kobylinie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu składającego się z 40 pytań. Pytania zostały tak skonstruowane, aby sprawdziły wiedzę i umiejętności z zakresu kwalifikacji zawodowych stolarza. Do etapu praktycznego zakwalifikowało się czworo uczestników, którzy uzyskali najwyższą ilość punktów: Szymon Grzybek, Paweł Garbarek, Oskar Nelle i Szymon Horała. Mieli za zadanie  w dobranych losowo dwuosobowych zespołach wykonać szafkę z przygotowanych wcześniej elementów. Po obradach komisji i podliczeniu punktacji z obydwu etapów konkursu wyłoniono drużynę w składzie: Szymon Grzybek i Paweł Garbarek ze Szkoły Branżowej I stopnia w Kobylinie, która reprezentować będzie Hufiec Pracy 15-2 w Krotoszynie w etapie wojewódzkim konkursu „Najsprawniejszy w zawodzie stolarz”.

Z kolei wychowawca krotoszyńskiego Hufca Pracy Iwona Łuczak przeprowadziła wewnętrzny etap konkursu pn.: „Najsprawniejszy w zawodzie w kategorii kucharz”. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w pracowni gastronomicznej Zespołu Szkół Specjalnych w Krotoszynie. Do konkursu przystąpili tegoroczni absolwenci szkół zawodowych z Kobylina i Zdun oraz gospodarze placówki szkolnej. Uczestnicy zostali podzieleni na dwuosobowe zespoły i zgodnie z przedstawionym regulaminem przystąpili do zadań. W pierwszej kolejności należało odpowiedzieć w formie testowej na 40 pytań, a następnie zespoły przystąpiły do realizacji zadania praktycznego. Każdy zespół miał za zadanie przygotować zestaw obiadowy, na który składał się kotlet de volaille, ziemniaki puree i surówka z pora. Decyzją komisji konkursowej zwyciężył duet z Branżowej Szkoły I Stopnia w Kobylinie, w składzie Bernadeta Czerwińska i Walentyna Szafraniak. Zespół ten będzie reprezentować jednostkę na szczeblu wojewódzkim.

 

 Fotorelacja
Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


Reklama - Intermarche Krotoszyn - SupermarketReklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraReklama internetowa w gazecie

iKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!