iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


Reklama - Kredyty Krotoszyn - FinUP Partner - Tomasz GierkoPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Reklama internetowa w gazecie
Wyścigi samochodowe

Jest podium braci Ciesiółków!

2019-07-23 08:07:00

Za nami kolejny weekend Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski oczywiście z udziałem krotoszyńskiej załogi Mateusza i Krystiana Ciesiółków - KM Racing Team.

- W miniony weekend startowaliśmy w 5 i 6 rundzie Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Był to dla nas już trzeci wyścigowy weekend w tym roku, który tradycyjnie rozpoczęliśmy od czwartkowych treningów. Dzień zakończyliśmy pozytywnie. Auto zostało ustawione i sprawdzone przed kwalifikacjami do pierwszego wyścigu - relacjonuje Mateusz Ciesiółka z załogi KM Racing Team.
 
Piątek rozpoczął się badaniem technicznym auta. Następnie około południa zostały rozegrane kwalifikacje, w których zespół z Krotoszyna zajął trzecie miejsce w klasie DN3. - W ten sam dzień wzięliśmy również udział w tzw. Taxi. Swoją nagrodę z aukcji charytatywnej odebrał Bartek i miał okazję przejechać kilka okrążeń na prawym fotelu pasażera w naszym fiacie seicento - informuje M. Ciesiółka.
 
Sobota, to już pierwszy wyczekiwany przez wszystkich zawodników i kibiców wyścig weekendu. - Od samego startu rozpoczyna się walka o trzecie miejsce w naszej klasie. Niestety dla nas na siódmym okrążeniu wylatuję na drugim zakręcie. Na mocnym dohamowaniu samochód obraca o 180 stopni i tyłem ląduje na żwirze i zatrzymuje się na bandzie z opon - wyjawia nasz rozmówca. Na szczęście udaje się mu wyjechać o własnych siłach. Będąc jednak niepewnym, jak wygląda stan silnika, podjął decyzję o wycofaniu się z wyścigu i zakończył rywalizację tego dnia. - Pozytywne jest to, że było widać duży potencjał w ten weekend - stwierdza z zadowoleniem M. Ciesiółka.
 
Po naprawie auta przyszedł czas na niedzielne kwalifikacje, które rozpoczynają się na wilgotnym torze. - Zajmujemy w nich czwarte miejsce w swojej klasie. W samym wyścigu, również od startu do mety bardzo dużo się dzieje, cały czas jest walka o pozycję. Na metę wyścigu wjeżdżam za zderzakiem kolegi, który zajmuje drugie miejsce. Tym samym zajmujemy trzecie miejsce w klasie DN3 i stajemy na najniższym stopniu podium. 
Dziękujemy naszym kibicom oraz partnerom BiW Ubezpieczenia, Tablice24.com.pl, iKrotoszyn.pl Gazeta Internetowa, Euromaster Kroczak – GumoCentrum Serwis, JotKel oraz miastu Krotoszyn.
 

 
Fotorelacja

Reklama - Sprzedaż opału - Skup złomu - Usługi transportowe - Krotoszyn

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl