iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAMRynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

-->
Reklama internetowa w gazecie
Środa
20
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
25
26

Reklama internetowa w gazecie
Krotoszyn

Już jest! Oficjalnie powstał klub bokserski im. A Gołoty

2018-02-06 10:02:00

Wczoraj, tuż przed godz. 20.00, powołano do życia Krotoszyński Klub Bokserski imienia Andrzeja Gołoty. To z pewnością historyczny – nie tylko dla lokalnego sportu – moment. Przypomnijmy, bowiem że kilkadziesiąt lat temu działała w Krotoszynie sekcja pięściarska.

5 lutego, w restauracji Cristal powołano stowarzyszenie pod nazwą Sportowy i Patriotyczny Krotoszyn. Jego celem jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych: sportowego stylu życia i kultury fizycznej, zasad fair play, szacunku dla tradycji i historii Polski, zasad patriotycznych, praworządności.

Prezesem stowarzyszenia został adwokat Grzegorz Szwoch, który jest pełnomocnikiem Andrzeja Gołoty. W skład zarządu weszli: Krystian Kłopocki, Zbigniew Brodziak (wiceprezesi), Adam Ochmann, Jarosław Kubiak i Piotr Paterek. W komisji rewizyjnej pracować będą: Sławomira Fedorowicz, Jarosław Mróz i Ryszard Kosmalski.

Zadaniem stowarzyszenia jest także integrowanie działań grup patriotycznych oraz animowanie działań w dziedzinie sportu. - Pierwszą z podjętych inicjatyw było powołanie Krotoszyńskiego Klubu Bokserskiego imienia Andrzeja Gołoty, który formalnie od dziś zaczął działać. Również dziś został powołany do życia klub Thai Boxing Team Krotoszyn – oświadczył podczas spotkania z dziennikarzami Z. Brodziak. - Jest bardzo szerokie zainteresowanie zarówno boksem, jak i działalnością całego stowarzyszenia. Spotkaliśmy się z wieloma życzliwymi osobami, które chciały wesprzeć naszą działalność – dodał z kolei prezes stowarzyszenia. Warto dodać, że w pierwszym bokserskim treningu, który poprowadził Łukasz Klepacki, wzięło udział ponad 60 osób w wieku od siedmiu do 47 lat. Wśród nich znalazły się także kobiety.

 

Andrzej Gołota, którego imię nosi klub, oczywiście będzie wspierał działalność stowarzyszenia. Być może w maju ponownie zagości w Krotoszynie.- Andrzej Gołota chciałby czynnie włączyć się w tę działalność. Była wstępna propozycja, żeby przyjechał do nas na tydzień, dwa... Ważne jest jednak to, że klub sportowy wystartował i ludzi połączyła wspólna idea. Ważne, żeby młodzież odciągnąć od komputerów poprzez sport i działalność patriotyczną – tłumaczył Z. Brodziak.

 

Treningi bokserskie odbywają się we wtorki o godz. 17.30 i czwartki o godz. 18.30 na hali przy ul. Sportowej w Krotoszynie. 8 lutego ma się na nim pojawić trener koordynator Tomasz Dylak. – Myślimy o czymś dla mieszkańców na inaugurację. Problemem jest baza sportowa, bowiem hala przy ul. Olimpijskiej jest wciąż zajęta. Nie ma jednak problemu, żeby zaprzyjaźnieni zawodnicy, czy też z kadry Wielkopolski przyjechali do Krotoszyna, by zaprezentować naszym mieszkańcom swoje umiejętności – dodał Z. Brodziak.
Fotorelacja

Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra


Reklama internetowa w gazecie

Reklama internetowa w gazecie

iKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!