iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowejReklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym


Reklama sklepu który zajmuje się sprzedażą tapet
Autopromocja zakładki informatora ślubnego

Czwartek
21
czerwiec
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
25
26
27
28
29

Konarzew

Już powitali lato!

2018-06-04 10:41:59

W tym roku "Powitanie Lata" połączone ze Świętem Patrona w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. ks. J. Twardowskiego w Konarzewie było przepiękne, niezwykłe i wyjątkowe. Nie tylko ze względu na pogodę, bo ta dopisała wyśmienicie, a także z uwagi na liczne atrakcje, które tej imprezie towarzyszyły.

Imprezę rozpoczęło wypuszczenie w powietrze 200 balonów. Podczas uroczystości zostały ogłoszone wyniki IX Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego inspirowanego twórczością ks. Jana Twardowskiego. Wyróżnione prace i dorobek sekcji Olimpiad Specjalnych „Huragan” można było oglądać na tarasie placówki.  

 

Wychowankowie ośrodka przedstawili swoje umiejętności taneczne i muzyczne, podczas części artystycznej zatytułowanej „Spełniaj marzenia”. Odbyły się także pokazy: przedszkolaków z krotoszyńskiego Przedszkola nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi „Kubuś”, sumoków i cheerleaderek z klubu sportowego „Jedynka” przy SP 1 w Krotoszynie. Przepiękny pokaz cyrkowy w wykonaniu duetu „Syrius” pozwolił dorosłym przenieść się w świat dzieciństwa, gdy chodzili do cyrku, a dzieciom i młodzieży podziwiać niezwykłe umiejętności akrobatyczne i żonglerskie. Uczestników zabawiał wodzirej Sławomir Jenerowicz, półfinalista programu „Mam talent” oraz animatorzy, którzy prowadzili zabawy i konkurencje muzyczne. Wszyscy mogli korzystać z wielu atrakcji m.in. malowania twarzy, przejażdżki bryczką, wozem strażackim i kabrioletem, fotobudki, pokazu robienia ogrrrooomnych baniek mydlanych. Muzyka, zabawy, tańce i jedzenie pyszności pochłonęły młodszych i starszych.

Wszyscy pracownicy ośrodka współorganizowali imprezę. Nie udałaby się ona, gdyby nie ich pomysły, praca, zaangażowanie.

A o ośrodka tego dnia przybyli m.in. burmistrz Zdun Tomasz Chudy, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Krotoszyńskiego Przemysław Wójcik, komendant Komendy Powiatowej Policji Mariusz Jaśniak, także dyrektorzy, nauczyciele i podopieczni z zaprzyjaźnionych placówek, rodzice naszych uczniów oraz przyjaciele z Konarzewa.

 

 
Fotorelacja
Reklama - intermarche


Reklama internetowa w gazecie

Reklama internetowa w gazecie


Informator Budowlany w gazecie internetowej iKrotoszyn.pl
sławomir Glód


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie


LOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet