iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Reklama - Wynajem busów i lawet - tel. +48 601-855-910
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym

Autopromocja zakładki informatora ślubnego


Konarzew

Już powitali lato!

2018-06-04 10:41:59

W tym roku "Powitanie Lata" połączone ze Świętem Patrona w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. ks. J. Twardowskiego w Konarzewie było przepiękne, niezwykłe i wyjątkowe. Nie tylko ze względu na pogodę, bo ta dopisała wyśmienicie, a także z uwagi na liczne atrakcje, które tej imprezie towarzyszyły.

Imprezę rozpoczęło wypuszczenie w powietrze 200 balonów. Podczas uroczystości zostały ogłoszone wyniki IX Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego inspirowanego twórczością ks. Jana Twardowskiego. Wyróżnione prace i dorobek sekcji Olimpiad Specjalnych „Huragan” można było oglądać na tarasie placówki.  

 

Wychowankowie ośrodka przedstawili swoje umiejętności taneczne i muzyczne, podczas części artystycznej zatytułowanej „Spełniaj marzenia”. Odbyły się także pokazy: przedszkolaków z krotoszyńskiego Przedszkola nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi „Kubuś”, sumoków i cheerleaderek z klubu sportowego „Jedynka” przy SP 1 w Krotoszynie. Przepiękny pokaz cyrkowy w wykonaniu duetu „Syrius” pozwolił dorosłym przenieść się w świat dzieciństwa, gdy chodzili do cyrku, a dzieciom i młodzieży podziwiać niezwykłe umiejętności akrobatyczne i żonglerskie. Uczestników zabawiał wodzirej Sławomir Jenerowicz, półfinalista programu „Mam talent” oraz animatorzy, którzy prowadzili zabawy i konkurencje muzyczne. Wszyscy mogli korzystać z wielu atrakcji m.in. malowania twarzy, przejażdżki bryczką, wozem strażackim i kabrioletem, fotobudki, pokazu robienia ogrrrooomnych baniek mydlanych. Muzyka, zabawy, tańce i jedzenie pyszności pochłonęły młodszych i starszych.

Wszyscy pracownicy ośrodka współorganizowali imprezę. Nie udałaby się ona, gdyby nie ich pomysły, praca, zaangażowanie.

A o ośrodka tego dnia przybyli m.in. burmistrz Zdun Tomasz Chudy, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Krotoszyńskiego Przemysław Wójcik, komendant Komendy Powiatowej Policji Mariusz Jaśniak, także dyrektorzy, nauczyciele i podopieczni z zaprzyjaźnionych placówek, rodzice naszych uczniów oraz przyjaciele z Konarzewa.

 

 
Fotorelacja
Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - intermarche


sławomir Glód


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazecieLOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet