iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


Reklama - Kredyty Krotoszyn - FinUP Partner - Tomasz GierkoPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Reklama internetowa w gazecie
Trzebowa

Kabriolet w rowie, interweniował LPR

2019-07-29 14:07:19

Zdjęcie: KP PSP Pleszew/str. Mariusz Kupczyk
20 - letni mieszkaniec gminy Rozdrażew brał udział w wypadku, do którego doszło wczoraj ok. godz. 17.00 w miejscowości Trzebowa (gmina Dobrzyca). Interweniował LPR.

Wypadek miał miejsce na granicy powiatów, dlatego w działaniach  na miejscu zdarzenia brały udział zastępy z PSP Pleszew, OSP Ostrów Wielkopolski, OSP Dobrzyca, OSP Raszków, OSP Korytnica, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, helikopter LPR oraz Policja. W kabriolecie znajdowały się 3 osoby, które wypadły z pojazdu podczas wypadku.

 

Jedna z nich znajdowała się prawie trzydzieści metrów od rozbitego samochodu, leżąc na jezdni z poważnym urazem twarzy i głowy. Kolejne dwie znajdowały się w pobliżu auta – jedna z podejrzeniem urazu kręgosłupa, druga z raną głowy. Strażacy, którzy dotarli na miejsce jako pierwsza ze służb ratowniczych, zabezpieczyli teren działań i rozbite auto. Jednocześnie udzielono pomocy medycznej biorącym udział w wypadku osobom. Wszystkim opatrzono rany i ustabilizowano odcinek szyjny kręgosłupa, a dwie najciężej poszkodowane osoby przygotowano do transportu na noszach ortopedycznych, Chwilę później poszkodowanych przekazano pod opiekę przybyłemu na miejsce lekarzowi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dwie osoby zabrane zostały przez karetki pogotowia ratunkowego, trzecią zabrał śmigłowiec. Akcja ratownicza i usuwanie skutków tego wypadku trwały ponad dwie godziny - informuje KP PSP Pleszew.

 

Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniane są przez pleszewską policję. Co wiadomo do tej pory?

 

- 20-letni mieszkaniec gminy Rozdrażew, jadąc samochodem marki Renault Megane, od strony Koźmińca w kierunku miejscowości Trzebowa, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie wjechał do rowu. Samochodem podróżowały dwie mieszkanki Dobrzycy w wieku 15 lat. Jedna z pasażerek została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Kaliszu, natomiast kierowca i druga pasażerka trafili do szpitala w Pleszewie.  Kierowca był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia - informuje Policja.

 

 

 
Fotorelacja


Źródło: KP PSP Pleszew/KPP PleszewReklama - Sprzedaż opału - Skup złomu - Usługi transportowe - Krotoszyn

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl