iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowejŻyczenia: Marian Włosik - Radny Rady Powiatu Krotoszyńskiego - Życzenia Wielkanocne


Reklama - SEZAM VOX KROTOSZYN - SKŁADY BUDOWLANE

Reklama - Centrum Rolno Ogrodnicze w Krotoszynie
Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Sobota
20
kwiecień
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
29
30
Reklama - Sprzedam mieszkanie
Krotoszyn

Kolejne porozumienie w krotoszyńskim szpitalu

2019-04-15 08:04:00

Zdjęcie: Archiwum
9 kwietnia dyrekcja SPZOZ w Krotoszynie podpisała Porozumienie w sprawie dodatków do wynagrodzenia z Terenową Organizacją Związkową nr 89 Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Diagnostyki Medycznej i Fizjoterapii przy SPZOZ w Krotoszynie.

- W wyniku przeprowadzonych konsultacji ustalono, że pracownikom  reprezentowanym przez związek laborantów, diagnostów i fizjoterapeutów od 1 kwietnia 2019 r. naliczany będzie dodatek do wynagrodzenia w wysokości 400-450 zł brutto - informuje Sławomir Pałasz, rzecznik prasowy SP ZOZ w Krotoszynie.

Równocześnie zwiększono do 450 zł brutto maksymalną wysokość dodatku dla części pracowników reprezentowanych przez Międzyzakładowy Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Pracowników Ochrony Zdrowia w Krotoszynie, z którym to dyrekcja już wcześniej podpisała Porozumienie (28 marca). O tym pisaliśmy wcześniej w artykule: W szpitalu jest częściowe porozumienie ze związkami zawodowymi.

 

- Jeszcze raz podkreślamy, że podpisanie Porozumień i ustanowienie dodatków traktujemy jako zamknięcie pierwszego etapu konsultacji w sprawie zwiększenia wynagrodzenia dla pracowników reprezentowanych przez związkowców - dodaje rzecznik.

Ustalone od 1 kwietnia dodatki - jak informuje SP ZOZ - nie należy traktować jako podstawę do tworzenia nowej i stałej siatki płac. Są one jedynie rozwiązaniem tymczasowym, wsparciem finansowym dla tych pracowników, którzy w ubiegłym roku nie zostali objęci ostatnimi podwyżkami systemowymi, gwarantowanymi i wdrożonymi w życie przez Ministerstwo Zdrowia.

- Przyznanie dodatków dla pracowników jest samodzielnym działaniem szpitala, podjętym w czasie oczekiwania na rozwiązania systemowe, które mamy nadzieję, że zostaną wdrożone przez Ministerstwo Zdrowia - stwierdza S. Pałasz.

 

Podpisane Porozumienia zakładają, że w przypadku zmiany sytuacji finansowej szpitala - na skutek uzyskania większej ilości pieniędzy z Narodowego Funduszu Zdrowia za wykonany kontrakt lub uzyskania dodatkowych pieniędzy przeznaczonych dla określonych grup zawodowych - istnieje możliwość wznowienia rozmów ze związkowcami i podjęcia dalszych konsultacji w sprawie zwiększenia wysokości wynagrodzeń. 

 

 

 

 

Źródło: SPZOZ KrotoszynReklama - OSK AS Maria MaśniakReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.plReklama - Pralnia LAGUNA Łukasz Kaczmarek
Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra


Reklama - Kredyty Krotoszyn - FinUP Partner - Tomasz Gierko

iKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!