PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Piłka nożna

Kolejne zwycięstwo Astry

2019-05-06 11:05:00

Kolejny znakomity występ podopiecznych Krzysztofa Wewióra. Tym razem zespół Astry Krotoszyn pewnie na wyjeździe pokonał Odolanovię Odolanów.

Wynik spotkania został ustalony już w pierwszej odsłonie, bowiem wszystkie - i to aż cztery gole - padły w tej części meczu. Zwycięstwo tym bardziej cieszy, bo odniesione na boisku drużyny plasującej się w samym czubie tabeli Ligi Międzyokręgowej grupy 3. Odolanovia zajmuje obecnie trzecie miejsce. Zespół z Krotoszyna plasuje się na szóstej pozycji goniąc Stal Pleszew, z którą w poprzedniej kolejce wygrał 1:0.

W sobotnim meczu z Odolanovią pierwsza bramka padła już w 10 minucie, a na listę strzelców wpisał się Dariusz Reyer. Na kolejne gole trzeba było czekać do samej końcówki pierwszej połowy. Najpierw wyrównał Mikołaj Marciniak, ale już minutę później za sprawą Damiana Gmerka, krotoszynianie znów wyszli na prowadzenie. Wynik spotkania w 44 minucie ustalił kapitan Astry - Karol Krystek.
Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3.
- Dziękuję chlopakoam za wielką determinację i wolę wałki o każdy centymetr boiska. Pokazali, że chcą godnie reprezentować nasze miasto - powiedział na gorąco, tuż po spotkaniu Mariusz Ratajczak, prezes Astry Krotoszyn.