iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - Biuro Podatkowo-Prawne Casus

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym

Autopromocja zakładki informatora ślubnego


Z powiatu

Kontrole policji! Co się dzieje?

2018-03-13 08:40:40

Zdjęcie: Archiwum
Dziś, na drogach powiatu krotoszyńskiego można zauważyć zdecydowanie więcej policyjnych patroli, niż zazwyczaj. Podobnie jest w sąsiednich powiatach jarocińskim, gostyńskim i rawickim...

"Bezpieczny Powiat Krotoszyński", pod takim hasłem są dziś realizowane działania przez funkcjonariuszy Zespołu Ruchu Drogowego w Krotoszynie. W akcję włączyli się także policjanci z jednostek sąsiadujących z Jarocina, Gostynia czy Rawicza.

 

Na drogach powiatu krotoszyńskiego, w ostatnim czasie, utrzymuje się wysoka ilość zdarzeń drogowych - głównie kolizji. Analiza tych zdarzeń wskazuje, że ogromny wpływ na taką sytuację mają negatywne zachowania kierujących. Główną przyczyną wypadków powodowanych przez kierujących pojazdami jest niedostosowanie prędkości do warunków ruchu, nieprawidłowe wyprzedzanie, kierowanie pojazdem w stanie po użyciu alkoholu czy niestosowanie pasów bezpieczeństwa i urządzeń przytrzymujących dzieci. Wspomnieć należy również o egzekwowaniu stosowania się uczestników ruchu do przepisów dotyczących korelacji kierujący -pieszy oraz kierujący pojazdem silnikowym - rowerzysta. Zmniejszenie tego zagrożenia jest jednym z priorytetowych zadań policji.

 

Dziś policjanci z wymienionych jednostek prowadzą wzmożone działania na drogach powiatu krotoszyńskiego. Podczas nich funkcjonariusze szczególną uwagę zwracają na bezpieczeństwo w rejonach przejść dla pieszych, obowiązek stosowania pasów bezpieczeństwa przez kierujących i pasażerów, a także zgodne z przepisami przewożenie dzieci i stan techniczny pojazdów mający ogromny wpływ na stan bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Celem tych działań jest ograniczenie ilości zdarzeń drogowych oraz zwrócenie uwagi kierowców na fakt, iż przestrzeganie przepisów ruchu drogowego ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo na drodze.

 

Źródło: KPP Krotoszyn


Reklama - Centrum Rolno-Ogrodnicze w Krotoszynie - Centnas


Reklama - Serwis felg - prostowanie, spawanie i odnowa
Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk


sławomir Glód
LOMBARD SMOK


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazecie

iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet