iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowejReklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym


Reklama sklepu który zajmuje się sprzedażą tapet
Autopromocja zakładki informatora ślubnego

Piątek
22
czerwiec
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
25
26
27
28
29

Z powiatu

Kontrole policji! Co się dzieje?

2018-03-13 08:40:40

Zdjęcie: Archiwum
Dziś, na drogach powiatu krotoszyńskiego można zauważyć zdecydowanie więcej policyjnych patroli, niż zazwyczaj. Podobnie jest w sąsiednich powiatach jarocińskim, gostyńskim i rawickim...

"Bezpieczny Powiat Krotoszyński", pod takim hasłem są dziś realizowane działania przez funkcjonariuszy Zespołu Ruchu Drogowego w Krotoszynie. W akcję włączyli się także policjanci z jednostek sąsiadujących z Jarocina, Gostynia czy Rawicza.

 

Na drogach powiatu krotoszyńskiego, w ostatnim czasie, utrzymuje się wysoka ilość zdarzeń drogowych - głównie kolizji. Analiza tych zdarzeń wskazuje, że ogromny wpływ na taką sytuację mają negatywne zachowania kierujących. Główną przyczyną wypadków powodowanych przez kierujących pojazdami jest niedostosowanie prędkości do warunków ruchu, nieprawidłowe wyprzedzanie, kierowanie pojazdem w stanie po użyciu alkoholu czy niestosowanie pasów bezpieczeństwa i urządzeń przytrzymujących dzieci. Wspomnieć należy również o egzekwowaniu stosowania się uczestników ruchu do przepisów dotyczących korelacji kierujący -pieszy oraz kierujący pojazdem silnikowym - rowerzysta. Zmniejszenie tego zagrożenia jest jednym z priorytetowych zadań policji.

 

Dziś policjanci z wymienionych jednostek prowadzą wzmożone działania na drogach powiatu krotoszyńskiego. Podczas nich funkcjonariusze szczególną uwagę zwracają na bezpieczeństwo w rejonach przejść dla pieszych, obowiązek stosowania pasów bezpieczeństwa przez kierujących i pasażerów, a także zgodne z przepisami przewożenie dzieci i stan techniczny pojazdów mający ogromny wpływ na stan bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Celem tych działań jest ograniczenie ilości zdarzeń drogowych oraz zwrócenie uwagi kierowców na fakt, iż przestrzeganie przepisów ruchu drogowego ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo na drodze.

 

Źródło: KPP Krotoszyn


Reklama - intermarche


Reklama internetowa w gazecie

Reklama internetowa w gazecie


Informator Budowlany w gazecie internetowej iKrotoszyn.pl
sławomir Glód


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie


LOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet