iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Reklama - Wynajem busów i lawet - tel. +48 601-855-910
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym

Autopromocja zakładki informatora ślubnego


Z regionu

Kradzież na remontowanym torowisku

2018-06-07 10:34:16

Zdjęcie: Archiwum
Do policyjnego aresztu trafiło dwóch młodych mężczyzn zatrzymanych na gorącym uczynku podczas próby kradzieży metalowych elementów mocujących szyny do podkładów kolejowych. Sprawcy nie zdążyli jednak nic ukraść. Łup, który sobie przygotowali do zabrania, był wart ponad 800 zł. Jeden z mężczyzn odpowie także za posiadanie środków odurzających.

Policjanci z pobliskiego Milicza zostali poinformowani o dziwnie zachowujących się mężczyznach, którzy prawdopodobnie próbują ukraść elementy infrastruktury kolejowej z remontowanego torowiska. Na miejsce, do Cieszkowa, niezwłocznie został skierowany policyjny patrol. Gdy policjanci dojeżdżali w ustalone miejsce, zauważyli dwóch mężczyzn, którzy próbowali się ukryć za stertą starych, używanych podkładów kolejowych. Zostali oni natychmiast zatrzymani. Przypomnijmy, że od kilku miesięcy trwa gruntowna modernizacja linii kolejowej Krotoszyn - Wrocław.

 

Okazało się, że dwaj 25-letni mieszkańcy powiatu trzebnickiego przed zatrzymaniem zdążyli odkręcić ze starych podkładów kolejowych ponad 120 metalowych śrub oraz innych metalowych elementów mocujących szyny kolejowe, które następnie chcieli ukraść. Wartość zabezpieczonych metalowych elementów oszacowano na łączną kwotę ponad 800 złotych. Dodatkowo w trakcie kontroli samochodu, którym do Cieszkowa przyjechali zatrzymani mężczyźni, policjanci znaleźli woreczek z porcją narkotyku w postaci amfetaminy. W związku z tym do czasu wyjaśnienia okoliczności sprawy mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie, a samochód którym przyjechali trafił na parking strzeżony.

 

Trwa postępowanie w tej sprawie. Za usiłowanie kradzieży podejrzanym grozić może kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Dodatkowo jeden z zatrzymanych mężczyzn poniesie konsekwencje prawne związane z posiadaniem narkotyku.

Źródło: dolnoslaska.policja.gov.pl


Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - intermarche


sławomir Glód


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazecieLOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet