iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


Reklama - Kredyty Krotoszyn - FinUP Partner - Tomasz GierkoPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Reklama internetowa w gazecie
Kolarstwo

Krzysztof Kubik startował w ultarmaratonie

2019-08-05 06:26:15

Krzysztof Kubik wziął udział w trzeciej edycji Tour de Pomorze, która odbyła się w dniach 26 - 29 lipca 2019.

Tour de Pomorze to ultramaraton, którego trasa wiedzie dookoła woj. zachodniopomorskiego i liczy 725 km. Maratończycy pokonują ten dystans za jednym razem, mając jedynie kilka punktów kontrolnych po drodze, gdzie muszą stanąć i przybić pieczątkę w karcie. Są to także punkty, w których organizator zapewnia jedzenie, wodę, ciepłe napoje, a w niektórych nawet ciepły obiad czy miejsce na krótką drzemkę. Krzysztof Kubik w poprzedniej edycji Tour de Pomorze stanął na trzecim stopniu podium. 
 

K. Kubik wraz z dwójką innych kolarzy na mecie pojawili się po dokładnie 29 godz. i 55 min, co pozwoliło zająć 19 miejsce w klasyfikacji open na ponad 150 zawodników. 16 osób zrezygnowało na niektórych punktach kontrolnych  z dalszej jazdy i zeszło z trasy.  


- Jechało mi się bardzo dobrze, jestem zadowolony ze swojego wyniku, choć wiem, że mogło być lepiej. Cały sprzęt zadziałał idealnie. To kolejne ważne i bardzo przydatne doświadczenie. W tym roku jechałem przede wszystkim przetestować swoje możliwości i sprawdzić na ile mnie faktycznie stać. Celem jest przyszłoroczny Bałtyk Bieszczady Tour 1008km non stop. Start jest dopiero w sierpniu 2020, ale tak naprawdę przygotowania ruszą już niedługo, jeszcze w tym roku. Jestem dobrej myśli i choć na takim dystansie może się zawsze wszystko wydarzyć, to jestem nastawiony na walkę o Puchar Polski w ultramaratonach oraz w supermaratonach kolarskich, gdzie w poprzednich latach bez problemu stawałem na podium klasyfikacji generalnej - mówi Krzysztof Kubik. 

 
Reklama - Sprzedaż opału - Skup złomu - Usługi transportowe - Krotoszyn

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl