iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - SEZAM VOX KROTOSZYN - SKŁADY BUDOWLANE

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama - Kredyty Krotoszyn - FinUP Partner - Tomasz Gierko

Reklama - Bar u Żaby - Kurczak z Rożna - Smażalnia Ryb

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Wtorek
21
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
27
28
29
30
31

Reklama internetowa w gazecie
Ciekawostki

Kto poznaje?

2018-06-11 10:06:00

Niewielu w swoim życiu dostąpi takiego zaszczytu. Selfie z Arturo Vidalem, "przybicie piątki" z reprezentantami Polski - niezwykłe emocje i pamiątka na całe życie zdjęcie!

W piątkowy wieczór Polscy kibice emocjonowali się piłkarskimi zmaganiami reprezentacji Polski z drużyną Chile. Pierwsza połowa pokazała, że na mundial do Rosji nie jedziemy przez przypadek. Druga, już nie była taka dobra w wykonaniu Polaków... To jednak dopiero przedsmak, tego co czeka nas już za dni na stadionach za naszą wschodnią granicą.

 

Piątkowe spotkanie, które rozegrano na INEA Stadionie w Poznaniu, na długo pozostanie w pamięci młodego chłopaka z Sulmierzyc - Szczepana Mazurka. Ten rozpoczynający swoją piłkarską przygodę w Astrze Krotoszyn, a teraz grający w drużynie trampkarzy Lecha zawodnik, wraz ze swoimi kolegami z Kolejorza, miał niecodzienną okazję wybiec wspólnie z reprezentacją na murawę przy Bułgarskiej.

Tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego, polska ekipa przeprowadzała rozgrzewkę. Szczepan - co zresztą można było zobaczyć na ekranach telewizorów - podawał piłkę piłkarzom, którzy zgodnie z ostatnim rankingiem FIFA, zajmują ósme miejsce na świecie. To nie lada przeżycie i wielkie emocje, co podkreślają także rodzice młodego sulmierzyczanina. Co więcej, podczas odgrywania hymnów, trzymał także flagę tej piłkarskiej federacji. Po meczu z kolei, nie obyło się bez "przybicia piątki" czy pamiątkowych zdjęć, choćby z jednych najlepszych pomocników na świecie, zawodnikiem Bayernu Monachium - Vidalem. Co zresztą zostało upamiętnione.

 

 

 Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra Kalety

Patronat Medialny - Targi Export ExpoReklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.plW ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!