iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Reklama - Wynajem busów i lawet - tel. +48 601-855-910
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym

Autopromocja zakładki informatora ślubnego


Ciekawostki

Kto poznaje?

2018-06-11 10:06:00

Niewielu w swoim życiu dostąpi takiego zaszczytu. Selfie z Arturo Vidalem, "przybicie piątki" z reprezentantami Polski - niezwykłe emocje i pamiątka na całe życie zdjęcie!

W piątkowy wieczór Polscy kibice emocjonowali się piłkarskimi zmaganiami reprezentacji Polski z drużyną Chile. Pierwsza połowa pokazała, że na mundial do Rosji nie jedziemy przez przypadek. Druga, już nie była taka dobra w wykonaniu Polaków... To jednak dopiero przedsmak, tego co czeka nas już za dni na stadionach za naszą wschodnią granicą.

 

Piątkowe spotkanie, które rozegrano na INEA Stadionie w Poznaniu, na długo pozostanie w pamięci młodego chłopaka z Sulmierzyc - Szczepana Mazurka. Ten rozpoczynający swoją piłkarską przygodę w Astrze Krotoszyn, a teraz grający w drużynie trampkarzy Lecha zawodnik, wraz ze swoimi kolegami z Kolejorza, miał niecodzienną okazję wybiec wspólnie z reprezentacją na murawę przy Bułgarskiej.

Tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego, polska ekipa przeprowadzała rozgrzewkę. Szczepan - co zresztą można było zobaczyć na ekranach telewizorów - podawał piłkę piłkarzom, którzy zgodnie z ostatnim rankingiem FIFA, zajmują ósme miejsce na świecie. To nie lada przeżycie i wielkie emocje, co podkreślają także rodzice młodego sulmierzyczanina. Co więcej, podczas odgrywania hymnów, trzymał także flagę tej piłkarskiej federacji. Po meczu z kolei, nie obyło się bez "przybicia piątki" czy pamiątkowych zdjęć, choćby z jednych najlepszych pomocników na świecie, zawodnikiem Bayernu Monachium - Vidalem. Co zresztą zostało upamiętnione.

 

 

 


Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - intermarche


sławomir Glód


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazecieLOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet