iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowejŻyczenia: Marian Włosik - Radny Rady Powiatu Krotoszyńskiego - Życzenia Wielkanocne


Reklama - SEZAM VOX KROTOSZYN - SKŁADY BUDOWLANE

Reklama - Centrum Rolno Ogrodnicze w Krotoszynie
Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Sobota
20
kwiecień
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
29
30
Reklama - Sprzedam mieszkanie
Z powiatu

„Kwiaty we włosach potargał wiatr”

2019-03-20 08:03:00

Za nami IV Lokalny Konkurs Fryzjerski pod hasłem „Kwiaty we włosach potargał wiatr”, który miał na celu wyłonienie najlepszego ucznia w zawodzie fryzjer.

Organizatorami konkursu była Branżowa Szkoła I stopnia w Kobylinie oraz Hufiec Pracy 15-2 w Krotoszynie. Podczas konkursu swoimi umiejętnościami mogło wykazać się dziewięć uczestniczek.

Konkurs składał się z dwóch konkurencji. Pierwsza to wyciskanie fal na mokro na główkach treningowych, natomiast druga to wykonanie fryzury wiosennej pn. „Kwiaty we włosach potargał wiatr”. Podczas drugiej konkurencji fryzura wykonana była na modelce, która miała odpowiednio dopasowany makijaż i strój odpowiadający podanemu tematowi konkursu. Modelki zaprezentowały się podczas pokazu końcowego. Każda z nich prezentowała się z gracją, a fryzury zachwycały wyglądem i pomysłowością.

 

Jury w składzie: Danuta Napierała-Marcinkowska, Aneta Nowacka i Joanna Rosik oceniały efekty pracy zawodników. Ocenie podlegały m.in. takie elementy jak: wrażenie artystyczne, kunszt i finezja w wykonaniu fryzury, zgodność tematyczna fryzury, ale również porządek na stanowisku pracy oraz znajomość i stosowanie przepisów BHP. Mistrzowie fryzjerstwa wysoko ocenili poziom konkursu, zwłaszcza w drugiej konkurencji. Każda stylizacja modelek zachwycała dbałością o szczegóły, dobór dodatków, makijaż i strój zgodny z tematem konkursu.

 

Na najwyższym podium stanęła Weronika Waleńska, uczestniczka krotoszyńskiego hufca, uczennica Branżowej Szkoły I stopnia w Kobylinie. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Bzodek, również uczennica Branżowej Szkoły I stopnia w Kobylinie, a trzecie Wiktoria Wierzyk z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Wielkopolską Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy w Poznaniu, Branżową Szkołę I stopnia w Kobylinie, Izbę Rzemieślniczą w Krotoszynie oraz Anetę Nowacką, właścicielkę Studia Fryzjerskiego, która ufundowała nagrody publiczności dla najlepszych ich zdaniem fryzur. Uroczystego zamknięcia IV Lokalnego Konkursu Fryzjerskiego dokonał Komendant HP 15-2 w Krotoszynie Zbigniew Kurzawa.

 

 Fotorelacja

Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.plReklama - Pralnia LAGUNA Łukasz Kaczmarek
Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra


Reklama - Kredyty Krotoszyn - FinUP Partner - Tomasz Gierko

iKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!