iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA


Patronat Medialny - Targi Export Expo

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama - Bar u Żaby - Kurczak z Rożna - Smażalnia Ryb

Reklama internetowa w gazecie

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Sobota
25
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
27
28
29
30
Krotoszyn

Ludowcy przed wyborami do PE

2019-04-30 07:04:00

Andrzej Grzyb, poseł do Parlamentu Europejskiego gościł w Krotoszynie. Polityk będzie ubiegał się o reelekcję w nadchodzących wyborach, 26 maja.

Obok A. Grzyba zasiedli także m.in. Stanisław Szczotka, starosta krotoszyński i zarazem szef ludowców w powiecie oraz Franciszek Marszałek, burmistrz Krotoszyna, prezes miejsko-gminnych struktur Polskiego Stronnictwa Ludowego.

 

Europarlamentarzysta podsumował swoje dotychczasowe działania. A zajmował się przede wszystkim - czystym powietrzem i energią, rynkiem pestycydów. Interweniował także w sprawie ochrony dotychczasowych inwestycji polskich rolników i krajowych producentów biopaliw. Zainicjował również powstanie i został sprawozdawcą PE do raportu "Wytyczne UE i mandat Specjalnego Wysłannika UE ws. promocji wolności religii i wyznania poza UE". Dane pokazują, że na świecie prześladowanych jest nawet 230 mln chrześcijan. Warto także dodać, że A. Grzyb przez osiem lat działał w PE na rzecz zniesienia zmian czasu.

- Nikt o takich kwestiach nie mówi. Poruszane są tematy zastępcze. Myślę, że to doświadczenie naszego prezesa jest doskonałą rekomendacją do tego, żeby zdobył dobry wynik, co w konsekwencji powinno się przełożyć na to, żeby dalej był europosłem - mówił F. Marszałek.

 

Nie zabrakło także tematu uczestnictwa PSL-u w Koalicji Europejskiej. - Osobiście uważam, że jest to bardzo dobra i słuszna decyzja. W ostatnich wyborach do polskiego parlamentu ledwo się prześlizgnęliśmy przez próg pięciu procent. W związku z tym zakładanie, że osiągniemy 15 procent w wyborach do europarlamentu jest fikcją. Natomiast posądzanie PSL-u w niektórych kręgach, że jesteśmy zwolennikiem gender, małżeństw homoseksualnych itd., mija się z prawdą. PSL był, jest i pozostanie partią konserwatywną, gdzie nasze korzenie w chrześcijaństwie są głęboko zakorzenione - mówił S. Szczotka.

 

 Fotorelacja

Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra KaletyReklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl
Reklama - SEZAM VOX KROTOSZYN - SKŁADY BUDOWLANE


Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!