iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Reklama internetowa w gazecie

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Warcaby

Najlepsi w powiecie

2019-02-07 10:02:00

Zdjęcie: kobylin.pl
5 lutego w sali OSP Smolice odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Warcabach. W turnieju udział wzięły 23 dziewczyny i 26 chłopców z 10 szkół podstawowych (SP nr 1 Krotoszyn, SP nr 4 Krotoszyn, SP nr 1 Koźmin Wlkp, Roszki, Biadki, Kobierno, Zalesie Małe, Kuklinów, Smolice i SP nr 8 Krotoszyn).

Zawodnicy rywalizowali na dystansie dziewięciu rund, a odpowiedni program do kojarzenia par czuwał nad sprawnym przebiegiem. Rywalizacja toczyła się w miłej i przyjaznej atmosferze. 

 

W kategorii dziewcząt wygrała zawodniczka ze SP nr 8 w Krotoszynie Magdalena Brykczyńska, drugie miejsce zajęła uczennica ze Smolic Katarzyna Kaczmarek. Na najniższym stopniu podium stanęła Justyna Łukowiak z Zalesia Małego. Czwartą lokatę zajęła reprezentantka Smolic Róża Szyrner.

 

W grupie chłopców tryumfował jedyny przedstawiciel SP nr 4 w Krotoszynie Dawid Gustowski (który obronił tytuł sprzed roku). Na drugim miejscu uplasował się zawodnik ze Smolic Michał Puślecki, natomiast trzecią pozycję zajął Krawczyk Kacper z Koźmina Wlkp. Czwarte miejsce zdobył uczeń SP w Smolicach Antoni Czebatura.

 

Ponownie na wysokości zadania, a wręcz na medal spisało się Towarzystwo Gier Planszowych i Karcianych „BAŚKA”, które dla najlepszej trójki dziewcząt i chłopców ufundowało medale, pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe. Ponadto niezależnie od zajmowanego miejsca każdy z 49 uczestników otrzymał medal, nagrodę rzeczową w postaci książki oraz napój i coś słodkiego. 

 

 
Źródło: kobylin.plReklama - Sprzedaż opału - Skup złomu - Usługi transportowe - Krotoszyn

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl