31

Piłka nożna

Nie dali rady

2017-10-12 09:51:17

Piłkarzom Astry Krotoszyn nie udało się pokonać IV-ligowców z Ostrowa Wielkopolskiego w meczu 1/8 okręgowego Pucharu Polski.

W środę, na krotoszyńskim stadionie Astra podejmowała zespół Ostrovii. Początek spotkania był nieco niemrawy. Dopiero w połowie pierwszej odsłony przyjezdni zaczęli wywierać presję na gospodarzach. Efektem tego był rzut wolny po faulu na zawodniku gości. Wykorzystał go Daniel Kaczmarek i od 28 minuty Ostrovia cieszyła się z prowadzenia. Dwie minuty było już 2:0. Znów znakomitym strzałem z rzutu wolnego popisał się ten sam zawodnik.

Gospodarze rzucili się do odrabiania strat. To się krotoszynianom udało i druga połowa przy stanie 1:2 zapowiadał się bardzo interesująco.

Niestety, w tej części czwartoligowcy nie dali dużo pograć piłkarzom z okręgówki. Kolejne bramki dla Ostrovii zdobyli Mateusz Ziemiański i ponownie ten sam zawodnik w ostatniej minucie spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 1:4.

Astra Krotoszyn: Bartosz Jarysz, Karol Krystek, Daniel Olejnik, Krzysztof Ratyński, Paweł Kryś, Mateusz Mizerny, Mikołaj Marciniak, Filip Oleśków, Mateusz Marciniak, Patryk Wojtkowiak, Bartosz Stachowiak, Dominik Piwowar, Szymon Jankowski, Szymon Polowczyk, Tomasz Miedziński

Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.: Bartosz Jankowski, Kamil Krawczyk, Jakub Jedrzejak, Daniel Kaczmarek, Paweł Zadka, Damian Baszczyk, Konrad Rusek, Mateusz Ziemiański, Kacper Krawczyk, Łukasz Wiącek, Mikołaj Lewandowski, Jakub Błaszczyk, Szymon Kasprzak, Tomasz Kępiński, Michał Giecz, Maciej Kaniewski, Grzegorz Wachowiak, Krystian Mokrzycki