iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAMRynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

-->
Reklama internetowa w gazecie
Sobota
23
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26

Reklama internetowa w gazecie
Z policji

Nie żyje kierowca ciężarówki z Krotoszyna (wideo)

2018-06-29 07:06:00

Zdjęcie: KWP Olsztyn
Na trasie S7 w kierunku Gdańska, w okolicy węzła Waplewo, doszło do bardzo groźnego i niestety tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W tym miejscu na pasie w kierunku Gdańska zderzyło się pięć samochodów. Niestety, jedna osoba zginęła, a cztery zostały ranne.

Do niebezpiecznego wypadku na drodze S7, na terenie powiatu olsztyńskiego doszło wczoraj, tuż po godz. 8.00 w okolicy węzła Waplewo (MOP Lutek). W zdarzeniu brało udział w sumie pięć samochodów – dwa ciężarowe i trzy dostawcze. Wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wskazują na to, że prawdopodobnie na auta (ciężarówkę przewożącą produkty chemii gospodarczej i samochody dostawcze) stojące na pasie służącym do włączania się do ruchu, najechała z tyłu inna ciężarówka z naczepą przewożąca wapno. Kierowcy stojących w tym miejscu samochodów, prawdopodobnie przepakowywali towar przewożony ciężarówką do podstawionych w to miejsce busów. W wyniku uderzenia i na skutek efektu domina wszystkie samochody zostały uszkodzone i przesunęły się do przodu. Dwie ciężarówki zsunęły się na środek jezdni i zapaliły się. Zablokowały przy tym całą drogę w kierunku Gdańska. Samochody spłonęły doszczętnie. Wysoka temperatura pożaru uszkodziła także elementy i pojazdy w bezpośrednim otoczeniu, a także doprowadziła do zajęcia się ogniem trawy na przydrożnej skarpie.

W wyniku tego zdarzenia, niestety na miejscu, zginął 64-letni krotoszynianin, kierowca pierwszej ciężarówki. Ranni zostali także pozostali czterej kierowcy, w tym dwóch ciężko. Zostali karetkami i śmigłowcem LPR przetransportowani do szpitali w Działdowie i Olsztynie. Na miejscu zdarzenia poza pogotowiem ratunkowym i strażakami, pracowali policjanci z KMP w Olsztynie oraz Komisariatu Policji w Olsztynku, a także funkcjonariusz Inspekcji Transportu Drogowego, który zabezpieczył przedmioty, które będą wykorzystane podczas badania m.in. czasu pracy kierowców.

 

Policjanci pod nadzorem prokuratora szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia, a zwłaszcza to, gdzie dokładnie stały samochody, czy mogły się tam zatrzymać, czy kierowcy prawidłowo je oznaczyli na drodze, dlaczego samochody stały w tym miejscu oraz z jakiego powodu najechał na nie kierowca ciężarówki z naczepą.

Pojazdy po czynnościach przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, zostaną zabezpieczone na policyjnym parkingu, celem przeprowadzenia szczegółowych oględzin.

 

 
Fotorelacja


Źródło: KWP OlsztynReklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra


Reklama internetowa w gazecie

Reklama internetowa w gazecie

iKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!