iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowejReklama - ODNOWA BIOLOGICZNA KROTOSZYN

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym


Autopromocja zakładki informatora ślubnego

Niedziela
18
listopad
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
25
26
27
28
30

Z policji

Nie żyje kierowca ciężarówki z Krotoszyna (wideo)

2018-06-29 07:06:00

Zdjęcie: KWP Olsztyn
Na trasie S7 w kierunku Gdańska, w okolicy węzła Waplewo, doszło do bardzo groźnego i niestety tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W tym miejscu na pasie w kierunku Gdańska zderzyło się pięć samochodów. Niestety, jedna osoba zginęła, a cztery zostały ranne.

Do niebezpiecznego wypadku na drodze S7, na terenie powiatu olsztyńskiego doszło wczoraj, tuż po godz. 8.00 w okolicy węzła Waplewo (MOP Lutek). W zdarzeniu brało udział w sumie pięć samochodów – dwa ciężarowe i trzy dostawcze. Wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wskazują na to, że prawdopodobnie na auta (ciężarówkę przewożącą produkty chemii gospodarczej i samochody dostawcze) stojące na pasie służącym do włączania się do ruchu, najechała z tyłu inna ciężarówka z naczepą przewożąca wapno. Kierowcy stojących w tym miejscu samochodów, prawdopodobnie przepakowywali towar przewożony ciężarówką do podstawionych w to miejsce busów. W wyniku uderzenia i na skutek efektu domina wszystkie samochody zostały uszkodzone i przesunęły się do przodu. Dwie ciężarówki zsunęły się na środek jezdni i zapaliły się. Zablokowały przy tym całą drogę w kierunku Gdańska. Samochody spłonęły doszczętnie. Wysoka temperatura pożaru uszkodziła także elementy i pojazdy w bezpośrednim otoczeniu, a także doprowadziła do zajęcia się ogniem trawy na przydrożnej skarpie.

W wyniku tego zdarzenia, niestety na miejscu, zginął 64-letni krotoszynianin, kierowca pierwszej ciężarówki. Ranni zostali także pozostali czterej kierowcy, w tym dwóch ciężko. Zostali karetkami i śmigłowcem LPR przetransportowani do szpitali w Działdowie i Olsztynie. Na miejscu zdarzenia poza pogotowiem ratunkowym i strażakami, pracowali policjanci z KMP w Olsztynie oraz Komisariatu Policji w Olsztynku, a także funkcjonariusz Inspekcji Transportu Drogowego, który zabezpieczył przedmioty, które będą wykorzystane podczas badania m.in. czasu pracy kierowców.

 

Policjanci pod nadzorem prokuratora szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia, a zwłaszcza to, gdzie dokładnie stały samochody, czy mogły się tam zatrzymać, czy kierowcy prawidłowo je oznaczyli na drodze, dlaczego samochody stały w tym miejscu oraz z jakiego powodu najechał na nie kierowca ciężarówki z naczepą.

Pojazdy po czynnościach przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, zostaną zabezpieczone na policyjnym parkingu, celem przeprowadzenia szczegółowych oględzin.

 

 
Fotorelacja


Źródło: KWP Olsztyn
Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk


Zamów taxi w Krotoszynie


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazeciesławomir Glód
LOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet