iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Reklama - Wynajem busów i lawet - tel. +48 601-855-910
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym

Autopromocja zakładki informatora ślubnego


Wywiad

Nowa wokalistka, nowy repertuar, czyli zmiany w Lorem

2018-07-04 07:07:00

Lorem, to chyba najbardziej rozpoznawalny lokalny zespół muzyczny, choć na swoim koncie ma także występy daleko poza granicami naszego powiatu. Niedawno do grona muzyków dołączyła Weronika Szymańska, uczestniczka The Voice of Poland. Grupa nagrała także nowy teledysk.

Na nasze pytania dotyczące zmian i przyszłości zespołu odpowiadają Weronika Szymańska i Krystian Błaszczyk.
 
- Jaki jest obecny skład zespołu?
 
- W skład zespołu wchodzą: Weronika Szymańska - wokal, Krystian Błaszczyk - trąbka, Jakub Karpiński - puzon, Mariusz Tryba - gitara, Maciej Bąk - instrumenty klawiszowe, Michał Bochniak - bas, Bartek Błaszczyk - perkusja.
 
- Zmienił się wokalista zespołu. Jana Klupsia zastąpiła Weronika Szymańska. Skąd ta zmiana? No i skąd kobieta w dotąd wyłącznie męskim składzie?
Jan Klupś nie jest wokalistą od 2017 roku. Wtedy rozpoczęliśmy współpracę z Mateuszem Guzowskim, który jednak po kilku miesiącach zdecydował się na karierę solową. Jan Klupś pełnił wówczas rolę gitarzysty. Na początku 2018 roku nastąpiło w zespole wiele zmian. Rozpoczęliśmy współpracę z Weroniką Szymańską, uczestniczką 8. edycji The Voice of Poland. Oprócz niej w szeregi zespołu wstąpili gitarzysta Mariusz Tryba, który zastąpił Jana Klupsia oraz klawiszowiec Maciej Bąk. W takim składzie pracujemy od wiosny tego roku.
 
- Czy w związku z tą zmianą zmieni się także repertuar Lorem?
Większość utworów wykonywanych obecnie przez zespół Lorem powstało w 2018 roku po zmianie składu. Powodów było kilka m.in zmiana wokalu z męskiego na żeński, a także zmiana klimatu, w którym się poruszaliśmy. Obecnie staramy się tworzyć utwory radiowe, wpadające w ucho. Weronika ma dużą umiejętność w tworzeniu fajnych melodii, które nie potrafią wylecieć z głowy. Stąd decyzja o tworzeniu całkiem nowego repertuaru.
 
- Niedawno w sieci pojawił się Wasz nowy teledysk. Możemy dowiedzieć się czegoś więcej w tym temacie? Będą kolejne nowe piosenki, teledyski i jakie są najbliższe plany zespołu?
Pierwsze trzy miesiące naszej współpracy w nowym gronie były bardzo pracowite. Musieliśmy stworzyć repertuar koncertowy w związku ze zbliżającym się latem. Chcieliśmy również jak najszybciej wydać pierwszego singla i to się udało. Nawiązaliśmy współpracę z wytwórnią My Music, która wydała naszego singla "Wszystko to Ty" wraz z teledyskiem. Obecnie jesteśmy na etapie promocji tego utworu, ale myślimy też o wydaniu kolejnego singla. Myślę, że póki co nie jesteśmy w stanie określić dokładnej daty premiery ale postaramy się aby drugi singiel ukazał się jesienią.
 
 
 
 


Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - intermarche


sławomir Glód


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazecieLOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet