iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Ogłoszenie - Jan Dziedziczak kandydat na europosła

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA


Patronat Medialny - Targi Export Expo

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama - Bar u Żaby - Kurczak z Rożna - Smażalnia Ryb

Reklama internetowa w gazecie

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Piątek
24
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
27
28
29
30
Straż pożarna

Nowy wóz w szeregach PSP Krotoszyn

2018-11-28 13:11:00

Zdjęcie: KP PSP Krotoszyn/kpt. Tomasz Patryas
Długofalowy proces zabiegania o środki finansowe na zakup nowego ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego przez kierownictwo Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie na czele ze st. bryg. Jackiem Strużyńskim dobiegł końca.

Krotoszyńscy strażacy wzbogacili się o nowy ciężki samochód ratowniczo – gaśniczy z napędem uterenowionym.  Dzięki środkom pozyskanym z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz lokalnych samorządów powiatu krotoszyńskiego udało się doposażyć jednostkę w nowoczesny pojazd, który wpłynie na poprawę jakości i skuteczności działań ratowniczo – gaśniczych na rzecz mieszkańców powiatu krotoszyńskiego. Całkowita wartość zakupu pojazdu wyniosła 1.099.620,00.
 
 
 
Ciężki samochód ratowniczo – gaśniczy GCBA 9,5/60 został wykonany na podwoziu MAN TGS. Nowoczesny wóz bojowy wyposażono w silnik o mocy 420 KM oraz uterenowione podwozie z napędem 6x6. Zastosowana konfiguracja  umożliwia podjęcie działań również na terenach trudno dostępnych, grząskich  drogach leśnych oraz na terenach zurbanizowanych. Zabudowa pojazdu wykonana przez firmę STOLARCZYK zawiera najnowocześniejsze konfiguracje w tej klasie samochodów połączone z nowoczesnym sprzętem pożarniczym do realizacji działań ratowniczo – gaśniczych. Dużym atutem samochodu krotoszyńskich strażaków jest zbiornik wodny   o pojemności 9520 dm3 oraz zbiornik na środek pianotwórczy o pojemności 960 dm3. Całość uzupełnia jednozakresowa autopompa o wydajności 6000dm3/min.
 
 
 
Nim nowy wóz będzie można sprawdzić w boju musi zakończyć się trwający proces szkoleniowy strażaków w zakresie obsługi nowego sprzętu.
 
 
 Fotorelacja


Źródło: KP PSP Krotoszyn/kpt. Tomasz Patryas, asp. Mateusz DymarskiOgłoszenie - Witold Tomczak kandydat na posła do europarlamentu

Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra KaletyReklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl
Reklama - SEZAM VOX KROTOSZYN - SKŁADY BUDOWLANE


Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!