iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Reklama - Wynajem busów i lawet - tel. +48 601-855-910
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym

Autopromocja zakładki informatora ślubnego


Wydarzenia

Opowieść o wierze, nadziei i miłości...

2018-04-06 09:04:00

Pod koniec marca, miała premierę druga już książka młodej, niespełna dwudziestoletniej autorki, krotoszynianki Moniki Jagodzińskiej, zatytułowana "Wiara, Nadzieja, Miłość".

O Monice Jagodzińskiej pisaliśmy już wcześniej tutaj za sprawą jej pierwszej książki pt. "Cykl".

 

Tym razem autorka nie prowadzi nas w świat fantasy, a opisuje historię z życia wziętą. "Wiara, Nadzieja, Miłość" jest opowieścią o nastoletniej Dianie, która poprzez niepewność siebie i obrazy ze strony rówieśników popada w zaburzenia odżywiania. Anoreksja niszczy ją zarówno w sposób fizyczny jak i psychiczny, "dysbalansując" jej życie. Śmiertelny wypadek przyjaciółki otwiera jej oczy. W Dianie coś pęka. Zaczyna się wspinaczka. Niejednokrotnie napotyka przeszkody: nawroty anoreksji po zachowaniach bulimicznych, złamane serce, niepewność, ciągłe schematy, matura. Diana jednak nie poddaje się. Czy jej się uda wyjść na prostą? O tym trzeba się przekonać samemu...

 

Monika Jagodzińska, pochodząca z Krotoszyna, zadebiutowała zbiorem opowiadań "Cykl". Już wtedy zapowiadała, że jest to jej pierwsze dzieło ale na pewno nie ostatnie. Proroctwo okazało się trafne. - "Wiara, Nadzieja, Miłość" jest dla mnie bardzo ważną książką, choć nie była pierwsza. Nie jest to tylko historia, którą zrodziła moja wyobraźnia. Wiele zawartych wydarzeń miało miejsce naprawdę. Kogo się tyczą, to nieistotne. Ważniejszy jest dla mnie fakt, że mogłam w bardzo wiarygodny sposób opisać to, co chciałam przekazać. Dlaczego akurat taka tematyka? Cóż, wydaje mi się, że zaburzenia odżywiania są niestety częstym problem a nie poświęca się im dostatecznie dużej uwagi. Większość ludzi też nie zdaje sobie sprawy z powagi i trudności tego problemu. Chciałam pokazać go od strony osoby chorej, jak ona widzi wtedy świat i co przeżywa.

Obecna studentka kosmetologii, pracująca dorywczo w pizzeri, nie porzuca swojej pasji. - Tak jak już mówiłam poprzednio, tak długo jak mam pomysł i wenę, tak długo będę pisać. Można powiedzieć, że póki co, te czynniki nie zdążyły mnie opuścić (śmiech), a co z tego będzie, czas pokaże. Póki co strasznie cieszę się, że "Wiara, Nadzieja, Miłość" może docierać do ludzi.

 

 

Jeśli chcielibyście przeczytać całą historię Diany, to książka młodej krotoszynianki jest do kupienia m.in w sklepach Merlin, Matras i Empiku.

 

 Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - intermarche


sławomir Glód


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazecieLOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet