iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowejReklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek


PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama - Sklep motoryzacyjny 4 YOUR CAR KrotoszynInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym


Reklama sklepu który zajmuje się sprzedażą tapet
Autopromocja zakładki informatora ślubnego

Niedziela
22
kwiecień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
30

Wydarzenia

Opowieść o wierze, nadziei i miłości...

2018-04-06 09:04:00

Pod koniec marca, miała premierę druga już książka młodej, niespełna dwudziestoletniej autorki, krotoszynianki Moniki Jagodzińskiej, zatytułowana "Wiara, Nadzieja, Miłość".

O Monice Jagodzińskiej pisaliśmy już wcześniej tutaj za sprawą jej pierwszej książki pt. "Cykl".

 

Tym razem autorka nie prowadzi nas w świat fantasy, a opisuje historię z życia wziętą. "Wiara, Nadzieja, Miłość" jest opowieścią o nastoletniej Dianie, która poprzez niepewność siebie i obrazy ze strony rówieśników popada w zaburzenia odżywiania. Anoreksja niszczy ją zarówno w sposób fizyczny jak i psychiczny, "dysbalansując" jej życie. Śmiertelny wypadek przyjaciółki otwiera jej oczy. W Dianie coś pęka. Zaczyna się wspinaczka. Niejednokrotnie napotyka przeszkody: nawroty anoreksji po zachowaniach bulimicznych, złamane serce, niepewność, ciągłe schematy, matura. Diana jednak nie poddaje się. Czy jej się uda wyjść na prostą? O tym trzeba się przekonać samemu...

 

Monika Jagodzińska, pochodząca z Krotoszyna, zadebiutowała zbiorem opowiadań "Cykl". Już wtedy zapowiadała, że jest to jej pierwsze dzieło ale na pewno nie ostatnie. Proroctwo okazało się trafne. - "Wiara, Nadzieja, Miłość" jest dla mnie bardzo ważną książką, choć nie była pierwsza. Nie jest to tylko historia, którą zrodziła moja wyobraźnia. Wiele zawartych wydarzeń miało miejsce naprawdę. Kogo się tyczą, to nieistotne. Ważniejszy jest dla mnie fakt, że mogłam w bardzo wiarygodny sposób opisać to, co chciałam przekazać. Dlaczego akurat taka tematyka? Cóż, wydaje mi się, że zaburzenia odżywiania są niestety częstym problem a nie poświęca się im dostatecznie dużej uwagi. Większość ludzi też nie zdaje sobie sprawy z powagi i trudności tego problemu. Chciałam pokazać go od strony osoby chorej, jak ona widzi wtedy świat i co przeżywa.

Obecna studentka kosmetologii, pracująca dorywczo w pizzeri, nie porzuca swojej pasji. - Tak jak już mówiłam poprzednio, tak długo jak mam pomysł i wenę, tak długo będę pisać. Można powiedzieć, że póki co, te czynniki nie zdążyły mnie opuścić (śmiech), a co z tego będzie, czas pokaże. Póki co strasznie cieszę się, że "Wiara, Nadzieja, Miłość" może docierać do ludzi.

 

 

Jeśli chcielibyście przeczytać całą historię Diany, to książka młodej krotoszynianki jest do kupienia m.in w sklepach Merlin, Matras i Empiku.

 

 Reklama - Składów budowlanych Sezam VOX


Reklama firmy oferującej podłogi, okna, drzwi
Reklama firmy sprzedającej opał


Informator Budowlany w gazecie internetowej iKrotoszyn.pl


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie


sławomir Glód
LOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet