iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama wyborcza - Paweł Radojewski


Reklama wyborcza - Zbigniew Brodziak - Twój skuteczny radnyReklama - Poradnia Dobry Dietetyk - Piotr Kaźmierczak

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
Reklama wyborcza - Stanisław Szczotka - Skuteczny dla PowiatuInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym


Autopromocja zakładki informatora ślubnego

Poniedziałek
15
październik
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Wydarzenia

Opowieść o wierze, nadziei i miłości...

2018-04-06 09:04:00

Pod koniec marca, miała premierę druga już książka młodej, niespełna dwudziestoletniej autorki, krotoszynianki Moniki Jagodzińskiej, zatytułowana "Wiara, Nadzieja, Miłość".

O Monice Jagodzińskiej pisaliśmy już wcześniej tutaj za sprawą jej pierwszej książki pt. "Cykl".

 

Tym razem autorka nie prowadzi nas w świat fantasy, a opisuje historię z życia wziętą. "Wiara, Nadzieja, Miłość" jest opowieścią o nastoletniej Dianie, która poprzez niepewność siebie i obrazy ze strony rówieśników popada w zaburzenia odżywiania. Anoreksja niszczy ją zarówno w sposób fizyczny jak i psychiczny, "dysbalansując" jej życie. Śmiertelny wypadek przyjaciółki otwiera jej oczy. W Dianie coś pęka. Zaczyna się wspinaczka. Niejednokrotnie napotyka przeszkody: nawroty anoreksji po zachowaniach bulimicznych, złamane serce, niepewność, ciągłe schematy, matura. Diana jednak nie poddaje się. Czy jej się uda wyjść na prostą? O tym trzeba się przekonać samemu...

 

Monika Jagodzińska, pochodząca z Krotoszyna, zadebiutowała zbiorem opowiadań "Cykl". Już wtedy zapowiadała, że jest to jej pierwsze dzieło ale na pewno nie ostatnie. Proroctwo okazało się trafne. - "Wiara, Nadzieja, Miłość" jest dla mnie bardzo ważną książką, choć nie była pierwsza. Nie jest to tylko historia, którą zrodziła moja wyobraźnia. Wiele zawartych wydarzeń miało miejsce naprawdę. Kogo się tyczą, to nieistotne. Ważniejszy jest dla mnie fakt, że mogłam w bardzo wiarygodny sposób opisać to, co chciałam przekazać. Dlaczego akurat taka tematyka? Cóż, wydaje mi się, że zaburzenia odżywiania są niestety częstym problem a nie poświęca się im dostatecznie dużej uwagi. Większość ludzi też nie zdaje sobie sprawy z powagi i trudności tego problemu. Chciałam pokazać go od strony osoby chorej, jak ona widzi wtedy świat i co przeżywa.

Obecna studentka kosmetologii, pracująca dorywczo w pizzeri, nie porzuca swojej pasji. - Tak jak już mówiłam poprzednio, tak długo jak mam pomysł i wenę, tak długo będę pisać. Można powiedzieć, że póki co, te czynniki nie zdążyły mnie opuścić (śmiech), a co z tego będzie, czas pokaże. Póki co strasznie cieszę się, że "Wiara, Nadzieja, Miłość" może docierać do ludzi.

 

 

Jeśli chcielibyście przeczytać całą historię Diany, to książka młodej krotoszynianki jest do kupienia m.in w sklepach Merlin, Matras i Empiku.

 

 Reklama wyborcza - KW Krotoszyn Na Nowo
Reklama wyborcza - Kandydata do Rady Miejskie w Krotoszynie


Reklama wyborcza - Joanna Król-Trąbka - Kandydatka do Sejmiku
Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk


Zamów taxi w Krotoszynie


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazecieInformator Budowlany w gazecie internetowej iKrotoszyn.pl
sławomir Glód
LOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet