iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Reklama internetowa w gazecie

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Wyścigi

Ostatni start w sezonie

2018-10-04 10:10:00

Zdjęcie: KM Racing Team
W ostatni weekend września odbyła się IX i X runda WSMP, w której zespół KM RACING TEAM wystawił jeden samochód. Niestety, tym razem na starcie zabrakło Artura Ryby, który uczestniczył w treningach przed wyścigami, ale z przyczyn osobistych nie mógł pojawić się na samych zawodach.

- Na torze pojawialiśmy się już w czwartek od rana, aby dobrze przygotować się do ostatniego wyścigu w sezonie 2018, który potraktowaliśmy jako przygotowanie do kolejnego sezonu. Zebrane informacje na temat zmian w aucie i nowym silniku z pewnością pomogą nam w dobrym rozpoczęciu sezonu 2019 - mówi Mateusz Ciesiółka z zespołu KM RACING TEAM.
Treningi przebiegły bez problemu. W kwalifikacjach ekipa z Krotoszyna zajęła ósme miejsce w swojej klasie DN9. Z kolei wyścig udało się im ukończyć na pozycji 7.
- To dla nas koniec startów w WSMP w tym roku. Z kolei jest to początek przygotowań do kolejnego roku, który również z różnych przyczyn przyniesie dla nas pewnego rodzaju nowości, ale o tym będziemy informować na bieżąco. Teraz rozpoczynamy prace i przygotowania do sezonu 2019, aby od samego początku wszyscy nasi zawodnicy byli w pełni konkurencyjni w klasie DN9. 
Serdecznie dziękujemy za wsparcie firmie Agencja Ubezpieczeniowa Zenon Burchardt i Wspólnicy sp.j. oraz patronowi medialnemu Gazecie Internetowej iKrotoszyn.pl. Podziękowania ślemy także dla firmy JOTKEL i pana Michała Krzywonosa  oraz  AUTO SERWIS GRZEGORZ WŁAŚNIAK za udzieloną nam pomoc - kończy M. Ciesiółka.
 

 
Fotorelacja

Reklama - Sprzedaż opału - Skup złomu - Usługi transportowe - Krotoszyn

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl