iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - SEZAM VOX KROTOSZYN - SKŁADY BUDOWLANE

Reklama - Centrum Rolno Ogrodnicze w Krotoszynie

Reklama - Sprzedam mieszkanie
Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Reklama internetowa w gazecie
Wtorek
23
kwiecień
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
29
30

Reklama internetowa w gazecie
Artykuł sponsorowany

Paweł Radojewski - kandydat do Rady Powiatu Krotoszyńskiego

2018-10-15 12:10:00

Paweł Radojewski w tegorocznych wyborach samorządowych będzie się ubiegał o mandat radnego Rady Powiatu Krotoszyńskiego. Startuje z listy Samorządowej Inicjatywy Obywatelskiej z pozycji 1.

Paweł Radojewski ma 56 lat. Jest rodowitym krotoszynianinem. Ma doświadczenie w pracy samorządowca - przez osiem lat pełnił funkcję radnego Rady Miejskiej w Krotoszynie i jej wiceprzewodniczącego, a przez ostanie cztery lata radnego Rady Powiatu i wicestarosty krotoszyńskiego.

 

P. Radojewski jest prezesem "Stowarzyszenia Samorządowa Inicjatywa Obywatelska w Krotoszynie", wiceprezesem i współzałożycielem „Krotoszyńskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej” i wiceprezesem Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Przylesie”. 

 

- Funkcja wicestarosty i praca w trzech stowarzyszeniach wymagają dużego zaangażowania, ale i tak  nie wyobrażam sobie rezygnacji z moich drobnych przyjemności, takich jak wędkarstwo, praca na działce, fotografia, czy moja ukochana siatkówka - informuje Paweł Radojewski.

 
Na poziomie samorządowym nie ma miejsca na politykę
 
 
Kandydat na radnego Rady Powiatu Krotoszyńskiego uważa, że w lokalnych samorządach ważna jest współpraca między radnymi, bez względu na poglądy polityczne. - Jako wicestarosta starałem się współpracować ze wszystkimi radnymi, bez względu na ugrupowanie i funkcję, a także z samorządami wszystkich szczebli. Uważam, że na poziomie samorządowym nie ma miejsca na politykę, a jedynie na prawdziwą i rzetelną pracę dla dobra lokalnej społeczności, która nas wybrała. Dlatego jedynie współpraca i słuchanie ludzi daje możliwość na dobry i równomierny rozwój powiatu krotoszyńskiego i całego regionu - argumentuje P. Radojewski.
 
 
Plany SIO na najbliższe lata
 
 
Kandydat zdradza też plany Samorządowej Inicjatywy Obywatelskiej na najbliższe lata. - Jako prezes mogę powiedzieć, że Stowarzyszenie SIO patrzy na nasz region bardzo szeroko i stawia na zadania, które poprawiają i ułatwiają życie naszych obywateli. Stawiamy na bezpieczeństwo mieszkańców począwszy od zdrowotnego, przez drogowe, a skończywszy na bezpieczeństwie publicznym. Mamy zamiar zajmować się wspieraniem przedsiębiorczości, ale jednocześnie ekologii i czystości w naszym otoczeniu. Jednym z najważniejszych zadań jest oczywiście dalsza poprawa warunków nauczania i dalszy rozwój szkolnictwa na terenie powiatu. Nie zapominamy także o polityce społecznej otwartej na młodzież, seniorów i niepełnosprawnych. Będziemy nadal wspierać wyjątkowe zaangażowanie mieszkańców, które przejawia w aktywności kulturalnej, hobbystycznej i sportowej. No i inwestycje oczywiście na miarę możliwości samorządu. Można znacznie te możliwości zwiększyć aplikując o środki unijne. W minionej kadencji samorząd powiatowy pozyskał ponad 45 mln takich pieniędzy. Na koniec powiem, że współpraca  pomiędzy samorządami i otwartość na potrzeby społeczne są esencją pracy samorządowej i jedyną receptą na sukces i rozwój regionu - wymienia Paweł Radojewski.
 
 
- Serdecznie zapraszam wszystkich do uczestnictwa w wyborach samorządowych 21 października 2018. Udział w procesie głosowania jest naszym przywilejem, który daje każdemu z nas możliwość bezpośredniego wpływu na to co dzieje się w naszym bliższym i trochę dalszym otoczeniu - apeluje kandydat na radnego Rady Powiatu Krotoszyńskiego.
 

 

Sfinansowano ze środków KW Stowarzyszenie Samorządowa Inicjatywa Obywatelska w Krotoszynie
Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.plReklama - Pralnia LAGUNA Łukasz Kaczmarek
Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

Reklama internetowa w gazecie

iKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!