iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Ogłoszenie - Jan Dziedziczak kandydat na europosła

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA


Patronat Medialny - Targi Export Expo

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama - Kredyty Krotoszyn - FinUP Partner - Tomasz Gierko

Reklama - Bar u Żaby - Kurczak z Rożna - Smażalnia Ryb

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Czwartek
23
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
Piłka nożna

Piast - Jarota z bójką w tle. Policja ustala fakty

2019-03-07 07:03:00

Zdjęcie: Jarociński KS
Na stadionie w Kobylinie odbył się ćwierćfinałowy mecz okręgowego Pucharu Polski, pomiędzy KS Piast Kobylin i Jarotą Jarocin. Okazuje się jednak, że nie wszyscy kibice pasjonowali się do końca piłkarskimi zmaganiami.

Jarota to zespół, który gra w trzeciej lidze, a kobylińska drużyna w klasie międzyokręgowej. Mecz zakończył się jednobramkowym zwycięstwem przyjezdnych. W 21. minucie gola strzelił Miłosz Kowalski.

Tego dnia jednak nie skończyło się tylko na sportowych zmaganiach. Tak o niedzielnej wyprawie do Kobylina piszą jarocińscy kibice na fanpage'u Jarociński KS: Na pucharowe spotkanie do Kobylina jedziemy w 15 osób, w tym 2 braci z eLKSy Czarnylas. Płot ozdabiamy transparentem „Jarota nigdy nie zginie!”. Długo nie musieliśmy czekać, a nasza obecność nie przypadła do gustu miejscowym. W efekcie kończy się to małą wymianą ciosów na trybunach, gdzie w nasze ręce wpada szal Piasta oraz czapka… Unii Leszno. Podczas całego zajścia miejscowe zgredy używają butelek i tulipanów. Piłkarze na boisku pokonują Piasta 1:0, dzięki czemu awansujemy do półfinału Pucharu Polski!

 

- Został nam zgłoszony incydent. Policjanci pojechali na miejsce, ale już nie było zajść, o których była mowa w zgłoszeniu - mówi asp. Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. Na policję zgłosił się jednak mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego z obrażeniami m.in. głowy. Był nietrzeźwy, oświadczył natomiast, że może zgłosić do sądu sprawę naruszenia jego nietykalności.

Do bójki pomiędzy kibicami dwóch zwaśnionych drużyn doszło przed przybyciem policji. Gdy funkcjonariusze dotarli w okolice stadionu, to wówczas podjęto decyzję o eskortowaniu grupy jarocińskiej do granic miasta. - Wyjaśniamy czy nie doszło do niedociągnięć związanych z zabezpieczeniem meczu pod względem organizacyjnym i informowania organów np. policji oraz pod kątem incydentów, do których doszło przed przybyciem policji. Zbieramy monitoring. Dotarliśmy do nagrań i na tej postawie będzie badać czy nie doszło do naruszenia prawa - wyjaśnia rzecznik policji.

 

 
Ogłoszenie - Witold Tomczak kandydat na posła do europarlamentu

Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra KaletyReklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl
Reklama - SEZAM VOX KROTOSZYN - SKŁADY BUDOWLANE


Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!