iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA
Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Reklama internetowa w gazecie

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Piłka nożna

Piast - Jarota z bójką w tle. Policja ustala fakty

2019-03-07 07:03:00

Zdjęcie: Jarociński KS
Na stadionie w Kobylinie odbył się ćwierćfinałowy mecz okręgowego Pucharu Polski, pomiędzy KS Piast Kobylin i Jarotą Jarocin. Okazuje się jednak, że nie wszyscy kibice pasjonowali się do końca piłkarskimi zmaganiami.

Jarota to zespół, który gra w trzeciej lidze, a kobylińska drużyna w klasie międzyokręgowej. Mecz zakończył się jednobramkowym zwycięstwem przyjezdnych. W 21. minucie gola strzelił Miłosz Kowalski.

Tego dnia jednak nie skończyło się tylko na sportowych zmaganiach. Tak o niedzielnej wyprawie do Kobylina piszą jarocińscy kibice na fanpage'u Jarociński KS: Na pucharowe spotkanie do Kobylina jedziemy w 15 osób, w tym 2 braci z eLKSy Czarnylas. Płot ozdabiamy transparentem „Jarota nigdy nie zginie!”. Długo nie musieliśmy czekać, a nasza obecność nie przypadła do gustu miejscowym. W efekcie kończy się to małą wymianą ciosów na trybunach, gdzie w nasze ręce wpada szal Piasta oraz czapka… Unii Leszno. Podczas całego zajścia miejscowe zgredy używają butelek i tulipanów. Piłkarze na boisku pokonują Piasta 1:0, dzięki czemu awansujemy do półfinału Pucharu Polski!

 

- Został nam zgłoszony incydent. Policjanci pojechali na miejsce, ale już nie było zajść, o których była mowa w zgłoszeniu - mówi asp. Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. Na policję zgłosił się jednak mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego z obrażeniami m.in. głowy. Był nietrzeźwy, oświadczył natomiast, że może zgłosić do sądu sprawę naruszenia jego nietykalności.

Do bójki pomiędzy kibicami dwóch zwaśnionych drużyn doszło przed przybyciem policji. Gdy funkcjonariusze dotarli w okolice stadionu, to wówczas podjęto decyzję o eskortowaniu grupy jarocińskiej do granic miasta. - Wyjaśniamy czy nie doszło do niedociągnięć związanych z zabezpieczeniem meczu pod względem organizacyjnym i informowania organów np. policji oraz pod kątem incydentów, do których doszło przed przybyciem policji. Zbieramy monitoring. Dotarliśmy do nagrań i na tej postawie będzie badać czy nie doszło do naruszenia prawa - wyjaśnia rzecznik policji.

 

 
Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl