iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Reklama internetowa w gazecie
Krotoszyn

Planują piknik przy stawie. Czy powstanie tam teren rekreacyjny?

2019-04-19 08:04:00

Nowo wybrana Rada Osiedla nr 4 w Krotoszynie ma kolejny pomysł. Po propozycji czynu społecznego, o którym już pisaliśmy, w budżecie tej jednostki pomocniczej zatwierdzono fundusze na organizację pikniku na boisku przy ul. Rybiej (przy stawie). To jednak nie wszystko.

Impreza z pewnością zintegruje lokalne środowisko, a jego lokalizacja na uboczu sprawi, że nie będzie on uciążliwy dla mieszkańców.

- Piknik odbędzie się na przełomie sierpnia i września. Będzie to pożegnanie lata przeznaczone dla wszystkich mieszkańców. Chcielibyśmy, aby była to impreza coroczna - mówi Mariusz Ratajczak, przewodniczący Rady Osiedla nr 4 w Krotoszynie.

Teren przy stawie od lat leżał "odłogiem", choć nasuwa się jego wykorzystanie, jako znakomite miejsce sportowo-rekreacyjne, których mało w tym rejonie Krotoszyna. Co prawda, od czasu do czasu można przy ul. Rybiej zaobserwować dzieci i młodzież kopiące piłkę, bowiem ustawione tam bramki sprawiają wrażenie idealnego do tego miejsca, to jednak nawierzchnia boiska pozostawia wiele do życzenia i nie trudno o poważny uraz.

- Zgłosiłem wstępnie panu skarbnikowi, żeby w tym miejscu zrobić strefę rekreacyjną dla mieszkańców - mówi radny miejski, Bartosz Kosiarski. - Pan skarbnik odniósł się bardzo przychylnie do tego pomysłu. Mógłby tam powstać na przykład grzybek. Nie ma tam jednak odpowiedniej infrastruktury. Trzeba też wyczyścić teren. Okazuje się, że to raczej będzie już inwestycja, ale jest przychylność ze strony pana skarbnika - stwierdza radny. - Teraz rada osiedla powinna złożyć wniosek i będzie on na pewno rozpatrzony. Jest informacja od pana skarbnika, że ten temat jest do zrealizowania - dodaje.

 

 Reklama - Sprzedaż opału - Skup złomu - Usługi transportowe - Krotoszyn

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl