iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Reklama - Wynajem busów i lawet - tel. +48 601-855-910
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym

Autopromocja zakładki informatora ślubnego


Krotoszyn

Płonęła stolarnia

2018-06-04 07:43:29

Zdjęcie: JRG Krotoszyn
Siedem zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem budynku produkcyjnego, do którego doszło w minioną sobotę przy ul. Zdunowskiej w Krotoszynie.

Do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie, o godzinie 17.30 wpłynęło zgłoszenie o pożarze stolarni na ulicy Zdunowskiej w Krotoszynie.
 
Dyżurny Operacyjny Powiatu do zdarzenia zadysponował trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Krotoszynie oraz cztery zastępy Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Roszek, Krotoszyna, Zdun i Chwaliszewa. Jednostka OSP Biadki na czas prowadzonych działań gaśniczych zadysponowana została do siedziby Komendy Powiatowej PSP w Krotoszynie i stanowiła zabezpieczenie operacyjne powiatu.
 
 
Po przybyciu na miejsce zastępów straży pożarnej, kierujący działaniami ratowniczymi przeprowadził rozpoznanie w wyniku którego ustalił, że dym oraz płomienie wydostają się przez wypalone okna w górnej kondygnacji budynku lakierni.
 
 
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu energii elektrycznej. W celu zwiększenia skuteczności działań gaśniczych kierujący działaniami podzielił teren na dwa odcinki bojowe.
Pierwszy, prowadził działania gaśnicze od strony podwórza po klatce schodowej oraz z drabiny przystawnej do wewnątrz obiektu, drugi odcinek bojowy - z podnośnika hydraulicznego. Strażacy pracowali w sprzęcie ochrony dróg oddechowych, urządzeniami pomiarowymi stale monitorowali zagrożenia. Po stłumieniu płomieni przystąpili do oddymiania obiektu i usuwania na zewnątrz nadpalonych elementów wyposażenia. Po całkowitym ugaszeniu pożaru strażacy ponownie sprawdzili obiekt urządzeniami pomiarowymi, które potwierdziły brak zagrożeń. Na tym działania zakończono, zastępy wróciły do miejsca stacjonowania.
 
Działania Straży Pożarnej trwały 3 godziny i 13 minut.
 Fotorelacja


Źródło: KP PSP Krotoszyn


Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - intermarche


sławomir Glód


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazecieLOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet