iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej



Reklama - ODNOWA BIOLOGICZNA KROTOSZYN

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów



Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym


Autopromocja zakładki informatora ślubnego





Czwartek
15
listopad
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
25
26
27
28
30

Krotoszyn

Podsumowano sezon sportowy

2018-10-19 11:15:29

Zdjęcie: krotoszyn.pl
W środę w hali sportowo - widowiskowej w Krotoszynie podsumowano sezon sportowy.

Podczas uroczystości przyznano 19 nagród pieniężnych i 130 nagród rzeczowych sportowcom, trenerom i działaczom sportowym za sezon 2017/2018.

 

Nagrody pieniężne:

 

1. Zygmunt Przybyłek – trener i działacz LZS Bożacin
2. Sławomir Chlebowski - trener UKS Polon, nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole
Podstawowej nr 8 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Krotoszynie
3. Tomasz Horyza – nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 7
z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie
4. Hubert Wronek – trener piłkarzy w UKS Akademia Talentów
5. Robert Baran – zawodnik w LKS „Ceramik”
6. Mateusz Filipczak – zawodnik w LKS „Ceramik”
7. Jakub Brylewski - zawodnik w LKS „Ceramik”
8. Szymon Wojtkowski - zawodnik w LKS „Ceramik”
9. Rafał Bochyński - zawodnik w LKS „Ceramik”
10. Remigiusz Mayer – trener zapaśników w LKS „Ceramik”
11. Dawid Kujawski – prezes Stowarzyszenia LAB Krotoszyn
12. Dariusz Hylewicz – trener piłkarzy w KKS Astra
13. Marek Konieczny – trener sumoków w Towarzystwie Atletycznym „Rozum”
14. Michał Fabianowski – zawodnik Towarzystwie Atletycznym „Rozum”
15. Mateusz Konieczny – zawodnik Towarzystwie Atletycznym „Rozum”
16. Aron Rozum – zawodnik w Towarzystwie Atletycznym „Rozum”
17. Aleksandra Rozum - zawodniczka w Towarzystwie Atletycznym „Rozum”
18. Jacek Łazarski – trener pływaków w KS Krotosz
19. Ryszard Chojnicki – nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 4 w
Krotoszynie
 
 
Nagrody rzeczowe:
 
 
1. Martyna Wasielak – LOK – strzelectwo
2. Aleksandra Politowicz - LOK – strzelectwo
3. Monika Pospiech - SP 3 Krotoszyn - lekkoatletyka
4. Michał Jopek – SP 4 Krotoszyn – lekkoatletyka
5. Allen Rozum – SP 4 Krotoszyn – lekkoatletyka
6. Kacper Snela - SP 4 Krotoszyn – lekkoatletyka
7. Michał Tor - SP 4 Krotoszyn – lekkoatletyka
8. Jakub Waligóra - SP 4 Krotoszyn – lekkoatletyka
9. Fabian Szczuraszek - SP 4 Krotoszyn – lekkoatletyka
10. Jakub Majewski – UKS Akademia Talentów – piłka nożna
11. Weronika Polak - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
12. Patrycja Kolenda - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
13. Jakub Woźny - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
14. Remigiusz Góralski - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
15. Wojciech Kalak - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
16. Jakub Konrady - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
17. Marcel Czapraki - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
18. Mateusz Pogoda - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
19. Igor Machowski - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
20. Eryk Pługowski - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
21. Mikołaj Jańczak - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
22. Mikołaj Żyto - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
23. Dominik Zawieja - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
24. Filip Urny - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
25. Magdalena Biernat - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
26. Gabriela Gaweł - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
27. Nikola Hylewicz - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
28. Agnieszka Kabacińska - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
29. Patrycja Kolenda - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
30. Amelia Kozieł - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
31. Rozalia Maślankowska - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
32. Joanna Podsadna - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
33. Wiktoria Szymczak - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
34. Kamil Mulka - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
35. Wojciech Poczta - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
36. Filip Pinkowski - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
37. Mikołaj Ciepły - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
38. Sebastian Ligęza - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
39. Dawid Ulbrych - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
40. Marcin Ostój - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
41. Bartosz Polak - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
42. Igor Orlikowski - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
43. Oliwier Olejnik - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
44. Jakub Olejnik - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
45. Natalia Drożdżyńska - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
46. Julia Maślankowska - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
47. Wiktor Jankowski - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
48. Bartosz Jamry - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
49. Karol Walendowski - UKS Akademia Talentów – piłka nożna
50. Zuzanna Sośnicka – ML UKS AS Biadki - kolarstwo
51. Oliwia Czerwonka - ML UKS AS Biadki - kolarstwo
52. Jakub Hekiert – TAR - sumo
53. Kacper Wiatrak - TAR - sumo
54. Tymoteusz Ratajczyk - TAR - sumo
55. Kacper Mikołajczyk - TAR - sumo
56. Artur Pauter - TAR - sumo
57. Julia Bielawa – KS Krotosz - pływanie
58. Gabriela Urban - KS Krotosz - pływanie
59. Oliwier Muszyński - KS Krotosz - pływanie
60. Nikodem Przybyło - KS Krotosz - pływanie
61. Piotr Niżniowski - KS Krotosz - pływanie
62. Monika Jadczak – KS Krotosz – pływanie
63. Katarzyna Mieszkała – KS Krotosz - karate
64. Martyna Kaj - KS Krotosz - karate
65. Artur Gibasiewicz – LKS Ceramik - zapasy
66. Hubert Krzyżański - LKS Ceramik - zapasy
67. Magdalena Namyślak - LKS Ceramik - zapasy
68. Agnieszka Lis - LKS Ceramik - zapasy
69. Eryk Gibasiewicz - LKS Ceramik - zapasy
70. Bartosz Stodolny - LKS Ceramik - zapasy
71. Jakub Plaskacz – ASW Nippon - karate
72. Filip Mosz - ASW Nippon - karate
73. Łukasz Błaszczyk - ASW Nippon - karate
74. Marcelina Plaskacz - ASW Nippon - karate
75. Julia Mosz - ASW Nippon - karate
76. Bartosz Gniazdowski - ASW Nippon - karate
77. Adrian Płonka - ASW Nippon - karate
78. Kacper Kaczmarek – SP 7 Krotoszyn - siatkówka
79. Franciszek Krawczyk - SP 7 Krotoszyn - siatkówka
80. Mateusz Mayer - SP 7 Krotoszyn - siatkówka
81. Łukasz Ostój - SP 7 Krotoszyn - siatkówka
82. Wojciech Pawelczak - SP 7 Krotoszyn - siatkówka
83. Michał Sasin - SP 7 Krotoszyn - siatkówka
84. Krystian Talaga - SP 7 Krotoszyn - siatkówka
85. Kacper Wawrzyniak - SP 7 Krotoszyn - siatkówka
86. Patryk Wałęsiak - SP 7 Krotoszyn - siatkówka
87. Stanisław Robakowski - SP 7 Krotoszyn - siatkówka
88. Bartosz Wiatrak - SP 7 Krotoszyn - siatkówka
89. Patryk Gromski – UKS Piast - siatkówka
90. Kacper Głowacki - UKS Piast - siatkówka
91. Jakub Bieliński - UKS Piast - siatkówka
92. Jakub Bukowski - UKS Piast - siatkówka
93. Jakub Czachorek - UKS Piast - siatkówka
94. Kacper Podsadny - UKS Piast - siatkówka
95. Wiktor Kossmann - UKS Piast - siatkówka
96. Wojciech Wałęsiak - UKS Piast - siatkówka
97. Gracjan Lachowski - UKS Piast - siatkówka
98. Igor Tysiak - UKS Piast - siatkówka
99. Dawid Król - UKS Piast - siatkówka
100. Bartłomiej Ostój - UKS Piast - siatkówka
101. Krystian Gmerek - UKS Piast - siatkówka
102. Mateusz Kaj - UKS Piast - siatkówka
103. Michał Miękus - UKS Piast - siatkówka
104. Kasjan Gniazdowski - UKS Piast - siatkówka
105. Wiktor Mackiewicz – SP 8 Krotoszyn - siatkówka
106. Adrian Gromski - SP 8 Krotoszyn – siatkówka i pływanie
107. Tobiasz Florczyk - SP 8 Krotoszyn - siatkówka
108. Filip Pinkowski - SP 8 Krotoszyn - siatkówka
109. Jakub Hylewicz - SP 8 Krotoszyn - siatkówka
110. Paweł Pęcak - SP 8 Krotoszyn - siatkówka
111. Krzysztof Szymlet - SP 8 Krotoszyn - siatkówka
112. Filip Wawrocki - SP 8 Krotoszyn - siatkówka
113. Tomasz Łęcki - SP 8 Krotoszyn - siatkówka
114. Sebastian Ligęza - SP 8 Krotoszyn - siatkówka
115. Nikolas Jędrzejak - SP 8 Krotoszyn - pływanie
116. Bartłomiej Jura – KKS Astra – piłka nożna
117. Martin Kuźnicki - KKS Astra – piłka nożna
118. Wiktor Łęgowski - KKS Astra – piłka nożna
119. Adam Skrzypniak - KKS Astra – piłka nożna
120. Oliwier Kuszaj - KKS Astra – piłka nożna
121. Oskar Staszewski - KKS Astra – piłka nożna
122. Patryk Reyer - KKS Astra – piłka nożna
123. Tomasz Roszczak - KKS Astra – piłka nożna
124. Dominik Piwowar - KKS Astra – piłka nożna
125. Mateusz Maryniak - KKS Astra – piłka nożna
126. Antoni Selwat - KKS Astra – piłka nożna
127. Dawid Adamczyk - KKS Astra – piłka nożna
128. Dawid Rebelka - KKS Astra – piłka nożna
129. Oskar Rebelka - KKS Astra – piłka nożna
130. Kacper Michalski - KKS Astra – piłka nożna.
 
 




Źródło: krotoszyn.pl




Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk


Zamów taxi w Krotoszynie
Informator Budowlany w gazecie internetowej iKrotoszyn.pl


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazecie



sławomir Glód
LOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet